Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszulesne v én reagalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszulesne v én reagalom csak túl?Ha este írsz a pàrodnak későn,és ő már alszik,nem tud rá válaszolni,de reggel úgy gondolod,hogy az az első,hogy írjon arra,amit írtál neki. De nem válaszol rá. Vagy ha kérdezed,hogy van,de nap végén ír rá,

Figyelt kérdés
mert annyi dolga volt napközben. Ez másnak is rossz érzés lenne v csak én vagyok ennyire kis túlérzékeny?
júl. 6. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Már nem vagy neki olyan fontos. Már nem te vagy a nap első és utolsó gondolata.
júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Volt olyan párom, aki kissé telefonfüggő volt, meg sms küldő világbajnok. Igazodtam hozzá, és igyekeztem mindig hasonlóan kedvesen reagálni.

Szerintem a párkapcsolat egyik fontos alapja, hogy figyelünk egymásra.

júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számit mióta vagy vele. Ha csak pár hete-hónapja akkor simán lehet hogy lassan elfogyott az érdeklődése.
júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
2-es én ilyen vagyok, párom nem, elolvassa amit írok neki napközben, de munkahelyen a fele sem marad meg a fejében. Ez nem reális elvárás, van aki utál/nem tud pötyögni.
júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván az is benne van a pakliban, hogy ha eleinte lelkes volt irànyodban, akkor most màr valamennyire rád unt, mert nem jelentesz szàmàra kihívást...

Meg persze az is, hogy nem túlzottan szeret írogatni vagy ömlengeni.Ez esetben mondjuk hívhatna is,ha nagyon akarna.

Amennyiben rossz érzéseid tàmadtak ezzel kapcsolatban, először is oszd meg vele,màsodszor hallgass az intuíciódra, àltalàban nem hazudik!!!...

júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem válaszolok rögtön reggel ébredés után senkinek, mert nem abból áll az életem, hogy a telefont nyomom.


A francokat.

Felkelek, kv-zok, elolvasok néhány oldalt az aktuális könyvemből, készítek reggelit, nyugodtan megeszem és majd utána megnézem az üzeneteimet és válaszolok rájuk.


Akinek ez nem tetszik - a magamnak megengedett kemény félórás énidő a munka előtt - az nem is baj, ha nincs velem.

júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!