Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivek foglaljam le magam míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivek foglaljam le magam míg a párom szórakozni megy?

Figyelt kérdés

Nem találtam megfelelő kategóriát, ezert ide írtam.

Párom fesztiválozni ment és holnap reggel jön haza.

Sajnos nagyon nehezen élem meg, ugyanis én nem ilyen beállítottságú vagyok és nagyon szomorkodom. Termeszetesen nem vagyunk összenőve,de valahogy aggodalommal tölt el ez most. Valójában nem ez a kérdés, hanem az hogy mivek foglaljam le magam egész nap, illetve este majd ha nem jon alom aszememre?

Vannak hobbijaim, kezimunka, stb, de valahogy csak rágódok és nkmcs motivációm.

Valaki tudna segiteni egy pár jó szóval vagy ötlettel?


Sajnos a barátaim vagy kirándulnak vagy nagyon messze vannak tőlem. Ugyhogy valamit egyedül kellene kitalálnom



júl. 6. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Keress új lakást.
júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, ne csináld már 🙂 Mit kell ezen rágódni? Inkább használd ki az alkalmat és csinálj olyanokat, amiket vele/mellette nem szoktál. Nézz meg olyan sorozatot, ami őt nem érdekelné. Én ilyenkor szoktam megcsinalni a pedikűrt pl, nem szívesen csinálom előtte ,meg a közös időből is sajnálok erre szánni órákat. Főzz neki holnapra egy jó kis húslevest vagy korhelylevest, gyógyító a fesztivál után 😀 Nagyon meleg van, menj le egy közelben levő strandra, ússz egyet, olvass egy jó könyvet. Csak pár tipp, holnapig azért csak ki lehet bírni.
júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy rosszul érzed magad ebben a helyzetben, valószínűleg nem ok nélkül való. Én elgondolkodnék a helyedben ez idő alatt, hogy azért érzem magam most rosszul, mert nekem vannak kötődési problémáim, vagy azért, mert a párom áll hozzá rosszul a kapcsolatunkhoz.

Biztonságos kötődésű ember stabil párkapcsolatban nem esik kétségbe attól, hogy a párja elment egy napra nélküle. Azaz vagy te vagy túlságosan szorongó, vagy a kapcsolatotok nem kellően stabil.

Levest biztosan nem főznék egyik esetben sem.

júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Hú és mi lenne ha egyedül lennél, szingli?? Akkor mit csinálnál? Egy csomó ember egyedül él és eltelnek a napjaik normálisan ettől függetlenül. Szerintem sem normális az, hogy ezt így éled meg. Nem azon kellene gondolkoznod, hogy mivel töltsd ki a napjaidat hanem hogy ezt a problémát valahogy kezeld és elmulaszd magadban mert ez nem egészséges hozzáállás. Amúgy ezt szeparációs szorongásnak hívják.
júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Takaríts, főzz valamit, nézz egy filmet, olvass egy könyvet, találkozz a barátaiddal/tesóddal/ szüleiddel stb.
júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok neked digitális adminisztrációs munkát adni annál az állatmentő alapítványnál ahol én önkénteskedek. Azzal aztán egy hétre le tudnád foglalni magad. 🙂
júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Na, a kézimunka elég jól hangzik. Fürge ujjak.
júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Velem kell(ett) volna dugnod
júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!