Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2hete költöztünk össze,eddig csak 7végén tudtunk találkozni,mindig nagyon örült ha találkoztunk.Múlthét pénteken vártam,hogy munka után hazajöjjön,de nem jött,elment a barátaival szórakozni,majd fél2körül jött éjszaka,aztán leült számítógépezni,fél 5ig ült a gép előtt.Ezzel eddig még nem is lett volna semmi bajom,mert csinál ilyet néha az ember,de azóta minden nap ezt csinálja,megjön a munkából és gépezik 11-éjfélig.Egész 7végén úgyszint a gép előtt ült és szinte hozzám se szólt,annyit megtudtam hogy valami chat-es oldalon van fent,de folyamatosan elfordítja a laptopot ha odanézek vagy inkább lecsukja a tetejét,csak nehogy meglássam.Kérdeztem melyik oldalon van fent és nem akarja elmondani.Ma reggel elment munkába,gondoltam megnézem az előzményeit,de a gépet lekódolta...soha nem csinált még ilyet!Ha kérdezem tőle hogy miért csinálja ezt csak annyit mond,hogy ne nézzem már.Ha ránézek már az is zavarja. :S Nem tudom miért csinálja ezt,de nagyon rossz :( mit mondhatnék neki?
2011. aug. 1. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért van ez,mert az jó volt neki,hogy néha taliztatok és mondjuk sexeltetek,de nem képes leszokni a gépezésről.Valószinüleg neki ez az életvitele és ebben te nem játszol szerepet.
2011. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát szrintem félrelépett.. mond meg neki hogy vagy megmutatja vagy itt ésm ost vége..de nem kell rám halgatnod ha te olyan pasival akarsz lenni aki más nőket is megdönget néhanéha merthát a leirtakból ugy 70 hogy erről van szó azét nem mutatja meg neked van egy csekély esély hogy haverokkal dumál csajokról és azért nem akkarja megmutatni nehogy az előzőket hidd de erre csak 20%kot adné és még 10% arra hogy csak beszélget haverokkal hasonló és szeretné egyedül beszélgetni nem ugy hogy a felesége vagy bnője közbe igyeli minden lépését
2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Soha nem gépezett ennyit :S most meg azt látom,hogy folyamatosan ír valakinek és fülig ér a szája :S Soha nem kérdeztem tőle,hogy kivel beszél,de nem is takargatta,így engem sem érdekelt,de ez a viselkedés elég furcsa :S mondtam neki tegnap,hogy nekem ebből elegem van,hogy nem foglalkozik velem és így viselkedik és inkább hazaköltözök,hát az sem érdekelte :S
2011. aug. 1. 12:17
 4/14 anonim ***** válasza:

sztem se a gépezésen van itt a hangsúly

sokkal inkább azon, h titkolni valója van.. esetleg más nő

2011. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretnék olyan pasival lenni aki fűvel fával csal :S
2011. aug. 1. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Lakva ismerszik meg az ember...


Lehet,hogy valami leányzóval chat-el sajnos :(

Mióta vagytok együtt?

2011. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tegnap mondtam neki,hogy ma beszélni szeretnék vele...akkor mondjam meg neki,hogy vagy megmutatja vagy vége?
2011. aug. 1. 12:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Pláne ha nem is foglalkozik veled,hát költözz el :(

Jobbat érdemelsz hidd el!

2011. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1éve!kb 11-12éve ismerjük egymást,hát az biztos,hogy világ életébe csajozott :S de mikor összejöttünk tényleg olyan volt mint aki teljesen megváltozott.7köznap mindig telefonáltunk,volt hogy 5-6 órát is egy nap,ha ráértünk.Most minden délután itt van velem és hozzám se szól :S
2011. aug. 1. 12:23
 10/14 anonim ***** válasza:
A gépezésen van a hangsúly!Mivel nem rég óta laksz vele fogalmad sincs róla mennyit szokott gépezni.A neten meg ugye az a divat egyeseknél,hogy előadják magukat macsónak a sok idióta pics@ meg kéreti magát.Miután veled már mondjuk kiéli magát egyből megy gépezni meg a szabadidejében is mivel az a hobbija.Munka után haverok aztán gépezés a haverokkal és a pics@kkal.Aztán ott vagy neki te aki ha kell neki rendelkezésre áll.
2011. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!