Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2hete költöztünk össze,eddig csak 7végén tudtunk találkozni,mindig nagyon örült ha találkoztunk.Múlthét pénteken vártam,hogy munka után hazajöjjön,de nem jött,elment a barátaival szórakozni,majd fél2körül jött éjszaka,aztán leült számítógépezni,fél 5ig ült a gép előtt.Ezzel eddig még nem is lett volna semmi bajom,mert csinál ilyet néha az ember,de azóta minden nap ezt csinálja,megjön a munkából és gépezik 11-éjfélig.Egész 7végén úgyszint a gép előtt ült és szinte hozzám se szólt,annyit megtudtam hogy valami chat-es oldalon van fent,de folyamatosan elfordítja a laptopot ha odanézek vagy inkább lecsukja a tetejét,csak nehogy meglássam.Kérdeztem melyik oldalon van fent és nem akarja elmondani.Ma reggel elment munkába,gondoltam megnézem az előzményeit,de a gépet lekódolta...soha nem csinált még ilyet!Ha kérdezem tőle hogy miért csinálja ezt csak annyit mond,hogy ne nézzem már.Ha ránézek már az is zavarja. :S Nem tudom miért csinálja ezt,de nagyon rossz :( mit mondhatnék neki?
2011. aug. 1. 12:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sztem nem csak neten csinálja :S Am Katona és a sok h*lye kis k*rva meg van őrülve az egyenruháért,ő meg visszaél vele :S Egyik barátnőm mondta kb 3hónapja,hogy összefutott vele a vonaton és akkor is mondta hogy szokott szemezgetni meg beszélgetni csajokkal.Nem akartam elhinni,de most már biztos vagyok benne,hogy ezt csinálja :S
2011. aug. 1. 12:29
 12/14 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Szerintem ő egy lvl 80-as paladin
2011. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,akkor ma nagy beszélgetés lesz azt hiszem :S
2011. aug. 1. 12:32
 14/14 A kérdező kommentje:
12:31 miért lenne az?
2011. aug. 1. 12:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!