Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nézek ki szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki szerintetek? (kép alul)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. aug. 1. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, olyan meghát tipus... :P!
2011. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
ilyen piros az arcod, vagy túlszinezted a képet?
2011. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért írják, hogy gebe vagy, nagy a hasad, amúgy átlagosan nézel ki, szépnek nem mondanálak.
2011. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
Azért írják, mert akkora a combja mint a karja...szerinted?
2011. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
nem kaptal meg eleg kommentet, h megint itt ez a kerdes???
2011. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim válasza:
mint a csárli angyalaibol a szőke csaj :D
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

Unalmas, átlagos a külsőd.


Amúgy minek az az öv vagy mi a pocakod alá? Nagyon idétlenül néz ki.

2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos vagy. :)
2011. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:

(elöszőr is,nem olvastam végig mindenki kommentjét,tehát lehet elhangzott már hasonló vélemény)


Őszintén szólva,nehezen tudom elképzelni hogy nem vagy tisztába azzal hogy nézel ki. Látszik a mosolyodba,a beállásodba,öltözködésebe hogy nem egy önbizalomhiánnyal küszködő lány vagy.(hiszen akkor nem így pózolnál,nem lennél így kikenve és nem is ilyen ruhát hordanál)

Ha ebből indulok ki,akkor csak azért tölötted fel a képet hogy sokan áradozzanak rólad még névtelenül is.Úgy mond ringyóskodsz:) Ugyanis nincs benned tartás,kirakod magad ,szedjenek szét mint egy darab húst. Sajnos az ilyen lányok miatt van annyi olyan férfi aki nem értékeli a nőket...és hogy őszinte legyek én se értékelném a helyükbe!

2011. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
sztem csunya vagy de azért dugnálak
2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!