Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így nézek ki akkor az jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így nézek ki akkor az jó nálatok lányok? (kép)

Figyelt kérdés

Na jó nem teljesen , de múltkor tűnt fel egyik ismerősömnek ,hogy mennyire hasonlítok rá.


[link]


Nektek személy szerint bejön az ilyen arc? Vagy kisfiús?


2011. okt. 7. 15:43
1 2
 1/19 krvua ***** válasza:
92%
az életben is retusálva vagy?:D
2011. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 krvua ***** válasza:
87%
mint az alteregód.
2011. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
fuj
2011. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi csajok... pff
2011. okt. 7. 15:56
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hát nem pont az esetem, de majdnem, szal bejönne 20L
2011. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
legyél partiarc az a menő....:D
2011. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
csávóból vagyok. de kapásból rávágom hogy ez egy jóképű gyerek. tudod kérdező..ízlések és pofonok:D
2011. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát ezt nem lehet megmondani.. most kiraksz eg yképet amire szerinted hasonlítasz.. aztán szerintem meg lehet hogy nem.. vagy magadról tegyél ki képet vagy maradj csendben.
2011. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Megnézném mennyire hasonlitassz rá.. Én is tudok linkelni képet egy topmodellről, hogy "ÁLLITÓLAG" hasonlitok rá..

Linkelj saját képet, és majd mondunk igazi véleményt!

2011. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

És ennek mi értelme lenne?

[link]

Tessék rá hasonlítok! Nah most nekem ez mért jó ,hogy ti erről véleményt mondtok amikor nem is hasonlítok rá?


És nem azt kérdeztem ,hogy hasonlítok -e rá vagy igen? nos szerintem nem! Akkor meg ne próbáljatok itt oltogatni. Majd még könyörgök egy ilyen senkinek ,hogy mondjon véleményt nem? Nehogymár követelményeket támassz. Nem kötelező ide írni, ha nem tudsz értelmeset tartsd meg magadnak a menőnek hitt "válaszodat"!

Amúgy lányok vagytok? Mert a kérdésben ez szerepel. Bár gondolom ahhoz közelebb álltok azért írogattok ide.

2011. okt. 7. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!