Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így nézek ki akkor az jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így nézek ki akkor az jó nálatok lányok? (kép)

Figyelt kérdés

Na jó nem teljesen , de múltkor tűnt fel egyik ismerősömnek ,hogy mennyire hasonlítok rá.


[link]


Nektek személy szerint bejön az ilyen arc? Vagy kisfiús?


2011. okt. 7. 15:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Annak a 2 embernek aki normális válasz írt , nekik köszi.

A többi meg menjen aludni! Ilyenkor már ágyban a helyük, és kézimunkázniuk kéne!

2011. okt. 7. 22:09
 12/19 anonim válasza:

hogynemár

24/L

2011. okt. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ilyen markáns állal hogy lenne kisfiús...?

Amúgy én is megnézném, hogy mennyire hasonlítasz te rá.:) Ez egyértelműen egy 10/11-es csávó, szerintem a legtöbb ember akarna rá hasonlítani.

Kis takonyszájú 16 éves koromban én is azt hittem, hogy annyira hasonlítok Ricky Martinra, csak azért barna szemem van, meg volt borostám... Te se lehetsz több 18-nál, és lehet, hogy te úgy látod, hogy hasonlítasz rá, de erre az esély annyi, mint hogy 5mp-n belül rámzuhan egy műhold.

2011. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem igazából nem vagy az esetem.. de a kép alapján meg van benned az a tipikus rossz fiús jelölt, legalábbis látszik rajtad és ez tetszik. Olyan titokzatos vagy. Szóval szerintem pozitívan jársz a lányok kegyében.



(Teljesen témától függetlenül: Modellkedést próbáltad már?)

2011. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön,és egyáltalán nem kisfiús.
2011. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 croi válasza:

Szerintem sem kisfiús és nekem is nagyon bejön ;)

23/L

2011. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nekem mindkettö bejön XDDDD


de az elsö jobb:)

2011. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kisfiús???

Nem vagy kisfiús,és nekem pl.:bejönnél.

Bár azért nem csak az számít,hogy nézel ki.

Szóval ne bízd el magad... :P

2011. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 HDorkaa válasza:
Nekem az ilyen srácok bejönnek.Szerintem nagyon helyesek.Amúgy meg kedves kérdező...ízlések és pofonok.....általában mindenkinek más tetszik....a mi osztályunkban van 15 lány és 2 srác csak nekem tetszik a 15 fiúból... :) 13/l
2014. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!