Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nézek ki szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki szerintetek? (kép alul)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. aug. 1. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:
De milyen magamutogatás??:D:D azért mert szeretek öltözködni?Ba-ki bocsi hogy imádom a divatot..:D Vagy azért mert felraktam ide a képet?Hát basszus rajtam kívül nagyon sokan felszokták rakni,nekik mért nem írjátok??:D
2011. aug. 1. 11:57
 42/79 anonim ***** válasza:
Te csak a pozitív válaszokat fogadod el, nemde?! Akkormeg minek kérdezel? Átlagos vagy, semmi extra, kicsit girhes, szedj fel pár kilót, ne öltözz a mai divat szerint, akkor akár "különleges" is lehetsz, mert azt szeretnéd elvárni, hogy azt mondjuk. De nem vagy az. Hameg azon húzod fel, hogy miért ítélünk, akkor azt mondom, azért, mert te kértél meg minket.
2011. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj a külsőddel (bár az arcod, szád, szemeid állása egy kicsit érdekes), de nem csúnya, a tested karcsú, ápoltnak tűnsz. Az átlagnál mindenképpen jobban nézel ki.
2011. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 A kérdező kommentje:
Nem nem csak pozitívat.De nem kell ilyen durván megmondani.Szerintem egy negatív véleményt is meglehet mondani normális hangnembe!
2011. aug. 1. 12:01
 45/79 Smartguy86 ***** válasza:

Ha más lop a boltból, akkor neked is szabad? :D


Szeresd is a divatot, azzal semmi baj nincs. Akkor van baj, ha mániásan öltözködsz ilyen feltűnően, hogy virágok meg csilivili, csak észrevegyenek. Ha még mellé önbizalom-hiányos is vagy, az rátesz egy adaggal. Amúgy megmondom a frankót, szerintem semmi baj nincs a külsőddel, kicsit sovány vagy, de ez a legkevesebb. Ahogy te is mondtad, nem a ruhán múlik, se máson, te mégis kitetted ide a képet. Miért? Nem vagy benne biztos akkor most?


Ha nem a külsőddel akarsz kitűnni, de mégis azt mutogatod itt, hogy mondjuk róla véleményt, az nem fura kicsit? A többit meg úgyis csak akkor tudod megmutatni az embereknek, ha beszélsz velük.

2011. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz, hogy a hajad nem valami szép így, adhatnál rá egy kicsit jobban. A divat imádata sem jön át a képeken, de amúgy nem vagy csúnya, de azt meg kell hagyni, hogy a tested jobb, mint az arcod.
2011. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szeretem. Amikor valaki nagyképű, lenéz másokat, de eközben önbizalomhiányos, magát se tudja úgy elfogadni, ahogy van...
2011. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek olyan vagy mint a mai csajok,átlagos és sablonos.Magamutogató és még neked áll feljebb ha megmondják az őszintét,akkor meg nem értem minek raktad fel ide magad.átlagos vagy és kész ilyen lányok szaladgálnak az utcán folyamatosan mint te!
2011. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
De ez a ruha most mért feltűnő?? Azért mert van ott egy virág meg van rajtam egy óra??Teljesen átlagosan öltözködöm és én nem szeretnék különleges lenni ilyen vagyok amilyen.Én komolyan nem értelek titeket.
2011. aug. 1. 12:05
 50/79 Smartguy86 ***** válasza:

Csak piszkálja a hiúságodat, hogy azt mondjuk, nem jó a külsőd :) Kilóg a lóláb, csajszi!


Semmi támadás, csak mondom. Légy határozott! Ez a te döntésed, te így érzed jól magad, akkor érezd jól magad így. Semmi extra. De ha kiteszed magad ide, és aztán még ki vagy akadva, hogy jaj miért nem tetszik ez mindenkinek, akkor azért látszik, hogy valami gubanc van ott belül.

2011. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!