Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nézek ki szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki szerintetek? (kép alul)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. aug. 1. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 x) ***** válasza:
Ha nem vagy valahogyan különleges le se fognak sz@rni a fiúk édes.. :) csak meg akarnak majd dugni és kész vége.. semmire nem viszed az életben ha csak egy átlagos kislány maradsz. :) És sportolnod, feszesítened kelle egy kicsit hogy izmosabb is legyél. És egyél jó sokat mellé.
2011. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:

Na jó nem olvastam már el a válaszokat, így bocs ha ugyanazt írom le mint előbb valaki.

Az első képen nagyon csinos helyes és aranyos vagy. A második kép meg ocsmány, nem te hanem a KÉP ez nem menő ez nem szép ez giccses borzadály ilyet ne is mutogass, mert azt a benyomást kelted mint valami plázacica édi bédi divat majmoló tömegcsaj.

Ha nem veszem az első képet akkor tök pozitív a dolog, szép vagy vidám, barátnőnek való. De belsőleg nem tudom milyen vagy a második kép alapján vannak kétségeim.

2011. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
második képet nem veszem xD ok reggel van még nekem :D
2011. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:

Smartguy néha nagyon baromságokat tud írni de most tök igaza van! Egyébként lehet, hogy különleges vagy, biztos van benned valami egyedi, mint mindenkiben, de most ne várd el, hogy ezt két kép alapján megmondjuk... mert ezek a képek tényleg azt mutatják, hogy egy tucatlány vagy.

Amit úgy is felfoghatsz, tök jó, nem vagy átlagon aluli :D De úgy is, hogy ebből az alapanyagból azért sokkal többet ki lehetne hozni :P

2011. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól nézel ki, sőt! Nekem az ilyen alkatú lányok tetszenek. A kisebb melleket jobban szeretem mert formásabbak és azok is maradnak 10 év múlva is :-) Az alakod is és a feneked is formás, szép az arcos is úgyhogy szerintem nem kell aggódnod szép vagy.
2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
Értsd meg, semmi baj veled. Átlagosan öltözöl, az más kérdés, hogy manapság milyen az átlag. Tucat ruha, kicsit igénytelen haj, az arcod nem az erősséged, de összességében nem csúnya, csak nem is világszép arc, a tested nem rossz, fiatalos, karcsú, ebben a korban pont ilyennek kell lennie.
2011. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Háát, olyan átlagos vagy...az a semmi különös csaj. Ja igen, a photoshoppot hagyd a profikra inkább. :)
2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
A tested nem rossz, az arcod már nem annyira szuper, a öltözködésed teljesen átlagos, nem divatos, csak átlagos. A hajadat ápold, csináltasd meg, fodrász, bármi, csak így ne hagyd.
2011. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szép. Az arcod nagyon átlagos, inkább átlag alattinak mondanám. Az alakod még rosszabb, nem, nem vagy csinos egyáltalán, gebe vagy, kiszúrnak a csontjaid. E a giccses nagy színes virágos öltözködés meg hányinger. nem beszélve a magamutogatásodról...
2011. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
Hát nekem bejössz...:D Lehet picit vékony vagy de szerintem inkább vékony mint dagadt...:S Én szivesen megismernélek és szerintem ezzel még sokan így vannak...:)
2011. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!