Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nézek ki szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki szerintetek? (kép alul)

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. aug. 1. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem a női tartással nem egyeztethető össze ez a képet kiteszek dolog. Annyira megalázó, lealacsonyító, nem igaz, hogy téged ez nem zavar. Nekünk férfiaknak egy határozott nőre van szükségünk... ezt pedig így rólad nehéz lenne elmondani. Amit látunk az ennyi: átlagos külső, kicsit sovány, feltűnési viszketeg (magamutogató). Semmi extra. Ha az én figyelmemet akarnád felkelteni így, ez édeskevés lenne...
2011. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 A kérdező kommentje:
áá úristen.!! Annyira poén hogy nem is ismersz és ilyeneket írsz hogy feltűnési viszketegséged nem vagy határozott meg hasonló szöveg..........
2011. aug. 1. 11:44
 33/79 Smartguy86 ***** válasza:
Nem ismerlek, de azt látom a két szememmel, hogy magadat mutogatod, tündérke!
2011. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:
írtam hogy nincs önbizalmam.Mit nem lehet ezen érteni?
2011. aug. 1. 11:46
 35/79 anonim ***** válasza:
ha ilyen alakom lenne,akkor másképpen öltöznék,te kb bármit felvehetsz. szerintem próbálj meg másképpen öltözni mint az átlag,más haj stb. hogy különleges legyél.
2011. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 A kérdező kommentje:
Szerintem az ember nem a ruhájától lesz különleges.Legalábbis én így látom.:) De azért köszi
2011. aug. 1. 11:49
 37/79 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Az önbizalmat nem mástól kapod, hanem magadtól! Ezért hívják ÖNbizalomnak - hogy bízol magadban meg a képességeidben. Ha te nem hiszel magadban, akkor George Clooney is mondhatja neked, hogy szép vagy, akkor se fogod jobban érezni magad. Élj úgy, hogy büszke lehess magadra! Sportolj, hízzál meg kicsit, tanulj és művelődj! Érj el dolgokat saját erőből! Ez ad önbizalmat, nem néhány ismeretlen véleménye, hogy szerintük jól nézel-e ki...
2011. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
100%

Smartguy86: olyan jók a válaszaid h vááá :D de eddig akármilyen kérdés volt és láttam a válaszod nyomtam a zöld jeleket neked!Tök egyetértek!

24n

2011. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
Smartguy-al nem sokszor, de most egyetértek. Nem illik hozzád ez a stílus. Amúgy szép lennél... Csak ez a magamutogatás...
2011. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 Smartguy86 ***** válasza:
11:54 - Nem muszáj egyetérteni, én is szívesen veszem, ha valamiben felvilágosítanak. :)
2011. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!