Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan lányt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni, akinek nemcsak a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés
Gyikon kívül, mert itt persze rengeteg olyan lány van, akinek a belső a fontos :)
2011. júl. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Második 13:30

Hát röhögj, ha akarsz. Ez azért nem olyan mint eltervezed. Van olyan ismerősöm aki izmos pasikra bukik és egy vékony vagy egy duci élete végig bármit csinál akkor is csak kigyúrtra utazik. Na de más meg nem szereti az izmosokat ezzel is tisztában vagyok. De ha szeretem a forma1-et akkor senki se tud rávenni a focira, ha én azt nem szeretem nézni. Ezt érted? Van amit nem lehet elérni csak ezt kellene egyszer valahára felfogni. Mégis legtöbben egy ilyen írásból azt feltételezik, hogy soha nem volt barátnője meg nem is lesz. Én meg erre csak azt, hogy: lol. Volt nekem barátnőm és nem csak a két szemét néztem. Mindenki megtudja találni a párját, de az arány nem mindenkinek egyenlő. Valakire a nők 80%-a bukik rá vagy van olyan akire csak 5%. Szerintem nem mondtam semmi rosszat, de ha igen akkor javíts ki nyugodtan.

2011. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

"adj nekik időt, hogy megismerhessenek!"

Ebben van a megoldás amúgy:) Mert ha adnak időt akkor tudsz szerencsét kovácsolni magadnak, ha a lánynál lehet próbálkozni. Ha szóba se áll veled akkor nem tudsz mit tenni, ez van.

2011. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
Én hiába adok nekik időt, ők nem adnak nekem, és mire jobban megismernének, összejönnek egy jóképű sráccal.
2011. júl. 29. 19:52
 54/59 anonim ***** válasza:

Akkor egy valamit nem értek.

Te kérdező, már ugye eldöntötted magadban, hogy nem fogsz csajozni mert úgy is csak csalódsz meg egy lúzer vagy meg amiket írtál pár oldallal arrébb...

Akkor még is mi a jó......ért írtad ki ezt a kérdést?

Hogy sajnáltasd magad? Egy rinyálós negatív emberke senkinek sem kell, ezt jobb, ha tudod, hogy aki jártas az emberismeretbe az rögtön megérzi, ha ilyennel emberrel akad össze ezért futnak előled a csajok!

Ha neked egyetlen egy tanács sem volt épp elég jó, akkor legközelebb ne írj ki ide egy kérdést sem, minek?! Nem kell magadat sajnáltatni, ha te tisztában vagy mindennel..

Bár tényleg tudnád is, de nem tudod, mert csak rinyálni tudsz! Ezért választanak a nők egy lazább, talán ha nem is jobb képűbb, de a ti szavaitokkal élve egy ""rossz fiú"" pasit. Aki határozott, és nem rinyálós fajta. Mert ettől ráz ki csak igazán a hideg.

Még én lány létemre sem tudok ennyit rinyálni, pedig tehetném mert én sem vagyok egy húdebombacsaj, de még is eltudom hinni, hogy valaki engem szeret! vagy, hogy valakinek tetszek én.

Ez most kb olyan, hogy valaki elmondja nekünk, hogy jaj így meg úgy fáj mindene meg aranyere van meg mit tudom én, én mondom: Menj orvoshoz! Erre ő: Dehogy megyek orvoshoz... Akkor meg még is mi a büdös ló.vadrhrb jnak mondja el a baját? Tartsa magába. Ha ennyire tud mindent, hogy ő nem akar orvoshoz menni. Remélem azért érthető volt.

További jó önmarcangolást, ahhoz úgy látom nagyon értesz!

Bár inkább azt kívánom neked, hogy világosodj meg sok mindennel kapcsolatban, és ne legyél negatív!

2011. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
emberismeretben*
2011. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Előző, ha te is csúnya lennél, és mi férfiak is annyira felszínesek lennénk, mint ti nők, akkor tudnád miről beszélek, és megértenél.
2011. júl. 30. 07:45
 57/59 anonim ***** válasza:

Tényleg reménytelen vagy. :)

A férfiak felszínességéről meg annyit, hogy kicsit sűrűbben látni egy szép csajt kicsit csúnyább/dagibb sráccal, mint egy jó pasit rém ronda nővel.

2011. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Jaj ne beszélj nekem a férfiak felszínességéről:) Eleget tanultam már tőlük is, hogy ők mennyire felszínesek tudnak lenni, ahogy a nők is. Én inkább 50-50. Mindkettő ugyanolyan. Vannak benne rosszak is, és vannak benne jók is.
2011. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
10:23 Nem tom te merre nézelődsz, de én jó pasit ronda csajjal rendszeresen látok, fordítva még soha.
2011. júl. 30. 12:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!