Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan lányt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni, akinek nemcsak a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés
Gyikon kívül, mert itt persze rengeteg olyan lány van, akinek a belső a fontos :)
2011. júl. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

12:45/1 Pedig így van.

12:45/2 Mindenkinek más a szép pasi, de van aki mindenki szerint ronda.

2011. júl. 29. 12:47
 22/59 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, hogy sírdogáló r!banc:) mert te szerinted sírdogáló érzelemhuszárok vagyunk. Hát hinném, hogy sírok.
2011. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

12:45/1-es vagyok ismét. :)

Nem küldenél privátba egy képet? Majd megmondom, hogy igazad van-e, hogy annyira ronda vagy...

2011. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Már megint ez a ronda vagyok, nem kellek senkinek duma. Hát amég itt sajnáltatod magad, nem is fogsz, az biztos. Nincs olyan, hogy valaki alapból ronda. Lehet, hogy nem vagy egy herceg, de ha adsz magadra, törődsz a megjelenéseddel, sokkal többet is kihozhatsz magadból. A szépséget is ápolni kell. Inkább tanulj meg ismerkedni, több ismerősöm is van, akik a legjobb jóindulattal sem mondhatók jó pasinak, mégis válogathatnak a jobbnál jobb csajok között, mert van bennük más, ami megfogja a lányokat. Humoruk, dumájuk pl. Ha gondolod, küldj egy képet magadról privátban és megmondom, hogyan lehet kihozni a külsődből a legtöbbet.
2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök senkinek, mert pont az nem látszik a képeimen, ami miatt igazán ronda vagyok (kicsi vagyok és sovány, se nőni, se hízni nem tudok).

12:51 Én úgy láttam, egy lányt se lehet megfogni mással, mint külsővel v pénzzel. Ilyeneket is kizárólag a gyikon olvastam eddig.

2011. júl. 29. 12:53
 26/59 anonim ***** válasza:
Ha van sok pénzed akkor divatos ruhák, drágább testápolók, stb.. A szépség ipar megold mindent, ha van elég pénzed:)
2011. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Egyrészt nincs pénzem, másrészt nem fogok b_zinak öltözni.
2011. júl. 29. 12:55
 28/59 anonim ***** válasza:
Mi abban a bvzis, ha például nem vacak olcsó tusfürdőt használsz vagy nem a legolcsóbb fogkrémet? Vannak közte különbségek és nem azért drágább, mert nehéz volt kitalálni a nevét. Mit gondolsz mitől selyemfiúk? Nem sminkelik magukatXD
2011. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

csóró is vagy meg ronda is?


Hát apukám..részvétem..

2011. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
12:59 Most nem ezekről beszélek, hanem inkább a ruhákról. Manapság az a divat, ha vki b_zinak öltözik. A drágább piperecuccokra meg egyszerűen nincs pénzem. Mondjuk egy drága parfümöm van, de annak semmi hatása, már tapasztaltam.
2011. júl. 29. 13:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!