Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan lányt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni, akinek nemcsak a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés
Gyikon kívül, mert itt persze rengeteg olyan lány van, akinek a belső a fontos :)
2011. júl. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Találkoztam kivételekkel és azért nem olyan kevés csak ők se egy pasit ismernek, szóval ki kell fogni.
2011. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Annyit próbálkoztam már csajozással, de hiába, mindenki elutasított a külsőm miatt. Már inkább feladom, legalább nem csalódok annyit.
2011. júl. 29. 13:23
 43/59 anonim ***** válasza:
Csak a lúzerek adják fel.
2011. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Ki mondta, h én nem vagyok lúzer? :P
2011. júl. 29. 13:26
 45/59 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy nem szabad feladni. Azt az egyet soha! Ha 1000-szer is visszautasítanak a külsőd miatt akkor sem szabad feladni! Próbálkozz bátran, mert van olyan is mikor valaki szerelmes lesz abba is akire régen nemet mondott:) De ahoz sok dolognak kell lenni és nem könnyű, sőt legnehezebb.
2011. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad! Lesz még elég fájdalmad az életben, ne ronts a helyzeten. Majd mások kavarják a szart, minek bünteted magad? Addig is próbálj mással foglalkozni, barátkozz, ismerkedj, legyél jókedvű, élvezd az életet, foglalkozz azzal, amit szeretsz! Ne érdekeljen ez a téma, ne legyél rágörcsölve, úgy tuti nem találsz senkit. Tudom közhely, de jön az majd magától.
2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

Második 13:17

Fail. Még mindig nem sikerült megértened. Sőt, még saját magadnak is ellentmondasz. Csak legyintenék röhögve, de az a baj, hogy az emberek a rosszat elsőre megjegyzik, a jót meg századjára sem. Ezért van ekkora egyetértés veled, de csak a hasonló visszamaradottak részéről. Ha érzel magadban elég értelmi képességet ahhoz, hogy sikerüljön felfogni, mit akarok mondani, akkor leírom még egyszer, de ha nem, akkor nem vesződök feleslegesen veled. A lényeg az, hogy ezzel a hozzáállással nem lesz neked jobb. Ezt talán még nem megerőlteti megérteni...


Amúgy nekem az okos gyikezők szerint kb. élnem se lenne szabad, nőznöm meg pláne (se jóképű, se gazdag, vékony, hosszúhajú, stb.) mégis bombanőm van. Erről ennyit.


És azért ajánlom átolvasni a legelső hszem.

2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

"Próbálkozz bátran, mert van olyan is mikor valaki szerelmes lesz abba is akire régen nemet mondott:)"

Ilyen csak férfiakkal fordul elő, mert a nőknek csak a külső számít, az meg ritkán változik.

2011. júl. 29. 13:34
 49/59 anonim ***** válasza:
Te hányszor akarod még elmondani, hogy a nőknek csak a külső számít? Az IS számít, nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni. Mondtunk 50 féle tanácsot, hogy min változtass, hogyan próbálkozz, mondtunk ellenpéldákat, mindent csak lefikáztál azzal, hogy rajtad úgysem segít semmi. Szerinted milyen lány akarná a pasija nyavalygását hallgatni? De igazad van, itt siránkozni sokkal egyszerűbb. Csakhogy ez sehova nem vezet, de te tudod.
2011. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én elég jó nő vagyok állítólag, a barátom pedig mindenki szerint kimondottan...hát nem túl szép... Nekem sem tetszett egyáltalán az elején, és ha fel akart volna szedni, simán elhajtottam volna. Ehelyett elkezdett velem barátkozni, nagyon jó fej volt, törődött velem, és szépen lassan behálózott. Elérte, hogy én kezdjek ki vele. 5 éve vagyunk együtt. :) Egyébként pedig ő is nagyon vékony volt, de rábeszéltem az edzőteremre, és nem volt hiába. :)

Szóval a tanácsom, hogy fogadd meg dilisnyuszi tanácsát, és kezdd el a testépítést, a másik pedig, hogy ne ronts ajtóstul a házba! Nem kell minden csajhoz egyből olyan nyilvánvaló szándékkal közeledni, adj nekik időt, hogy megismerhessenek!

2011. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!