Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan lányt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni, akinek nemcsak a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés
Gyikon kívül, mert itt persze rengeteg olyan lány van, akinek a belső a fontos :)
2011. júl. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
apácazárda, nyomortelepek...mindegy csak valami irtózatos bányarémet keress, mert ő örül neki, ha egyáltalán hozzászólnak, mindegy lesz, hogy nézel ki...
2011. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim szerint az ilyenek is inkább egyedül maradnak, mint h egy csúnya fiúval összejöjjenek.
2011. júl. 29. 12:22
 3/59 anonim ***** válasza:

[link]

itt van egy erdekes tortenet, h hol talalt a masik maganak csajt

2011. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
48%
Íme az ezredik szánalmas könyörgés,amit a szerencsétlen balekok intéznek hozzánk...
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

Ez irónia volt? :D


Amúgy nincs olyan hogy "normális lányok gyűjtőhelye", úgyhogy a világban kb. bárhol. Diszkóban ne keress, de normális(abb) bulikon akár még találhatsz is. Utcán is ismerkedhetsz akár, de persze csak ha nem tartasz fel valakit a dolgában és van kedve beszélgetni. A legbiztosabb viszont a haverok meg barátok ismerősei (akiknek bemutatnak), a sulidban a lányok, ilyesmi. Szóval ezt így nem lehet megmondani, meg kell ragadni a lehetőségeket :)

2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: Sehol! Ilyen lányok már nem léteznek.
2011. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

Hol lehet olyan fiút találni, akinek nemcsak a külsőségek számítanak?


Olyan nincs, akinek valamennyire nem számít a külső.

Mindenkinek fontos. Nem biztos, hogy ami neked szép az másnak is szép. Vagy ami nekem helyes, az másnak is helyes.

Szóval érted, ízlések és pofonok.

Inkább ne gondolkozz ilyeneken, hogy te biztos csúnya vagy nem kellesz senkinek...Ezt úgy is megérzik. És ezért fognak menekülni előled.

2011. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Hát a barátok ismerősei között is csak felszínes lányokkal találkoztam eddig, akik rám néztek és elkönyvelték h max haver...
2011. júl. 29. 12:27
 9/59 A kérdező kommentje:
Nem én gondolkozom azon h csúnya vagyok, a lányok gondolják ezt azonnal.
2011. júl. 29. 12:27
 10/59 anonim ***** válasza:

"Íme az ezredik szánalmas könyörgés,amit a szerencsétlen balekok intéznek hozzánk..."


Íme az ezredik szánalmas válaszoló, amit egy normális kérdésre így válaszol...

Miért lenne szerencsétlen? Szerintem te vagy zokniXD Ő nem tehet arról, hogy a külseje miatt elutasítják. Nem ő rajta múlik a dolog, ti nők mondjátok ki az utolsó szót:) Ez a szánalom és nem a kérdező.

2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!