Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan lányt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányt találni, akinek nemcsak a külsőségek számítanak?

Figyelt kérdés
Gyikon kívül, mert itt persze rengeteg olyan lány van, akinek a belső a fontos :)
2011. júl. 29. 12:20
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
81%

Látom megint működik az értelmezőkészség, avagy nem tudjátok megkülönböztetni egymástól a "csak a külső számít"-ot a "a külső is számít valamennyire"-től. Avagy a részt az egésztől. Amíg nem értek el egy ilyen minimális értelmi színvonalat, ne számítsatok semmi jóra (ez főleg az első oldalnak megy).


Ha folyamatosan rinyálsz, fröcsögsz és amikor bizonyítani kéne, nem teszed, akkor B I Z T O S, hogy sosem lesz barátnőd. Az, hogy ennyire ellenállsz a javítási kísérleteknek azt mutatja, hogy tulajdonképpen nem is akarsz, hanem pont ebben az önsajnáltató állapotban érzed jól magad. De nyugi, ezzel nem vagy egyedül, csak a gyiken van még pár ilyen aberrált, nem épelméjű szerencsétlen. A gond a hozzáállással van. Mondhatod, hogy hát nem a te hibád, de ezzel nem jutsz előrébb. Döntsd el, hogy mit akarsz, és cselekedj aszerint, és ne félj az újdonságoktól és mások ötleteitől. Máskülönben ugyanígy maradsz örökre. A választás rajtad áll.


A gyikről tanulni az élet és a kapcsolatok szabályait pedig maga az öngyilkosság.

2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
13:08-nak teljesen igaza van.
2011. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

Előző, ha egyáltalán vmennyire számít a külső, már meg vagyok lőve. De ráadásul azt látom, h más nem is számít senkinek. Ami bennem ronda, azon meg senki nem tud javítani. Amúgy meg miért lenne az én hibám, h nem nőttem nagyra és nem tudok hízni?

Az utolsó mondattal viszont egyetértek, pl. mert itt minden lánynak a belső számít, a valóságban viszont senkinek.

2011. júl. 29. 13:12
 34/59 anonim ***** válasza:
Nos, akkor további jó önsajnáltatást és barátnőmentes életet. Legalább nem fogsz szaporodni. Ha te ezt akarod...
2011. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Akarja a fene, de nincs más választásom. Azt hiszem, mostanra megkaptam a választ a kérdésemre: sehol sincs ilyen lány :(
2011. júl. 29. 13:16
 36/59 anonim ***** válasza:

13:08-al én is egyetértek.


Kérdező, ha már itt tartunk a magasságod ne érdekeljen, olyan viszont nincs, hogy nem tudsz hízni. Kell egy tömegnövelő étrend és kezdj edzeni, ja és menj át a Sport, mozgás - Egyéb kérdésekbe, ott majd segítünk neked, már ha tényleg szeretnél változtatni. (de előtte olvass utána, ajánlom a body.builder.hu oldalt, böngészd át.)


Persze most azt fogod mondani hogy mostmár mindegy, csak szóltam hogy létezik ám megoldás.

2011. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Hát még mindig nem értik a nők seXD Nem mindenki béna rinyáló gép:S Ezt csak ti éritek úgy! Vagyis beképzelitek. Az hogy itt megkérdezte és rögtön belül van a hiba az gáz:) Elmondtam van is példám arról, hogy sokan külső alapján döntenek. Persze vannak kivételek, de most azokról van szó. Tudtam sok lánnyal jól beszélgetni és sikerrel is jártam, de legtöbb egyből azonnal kép és szevasz. Ne ártassuk magunkat! Legtöbb nő IGEN külsőre megy amiről mi nem tehetünk! Ezt nem tudjátok megérteni és minket síró f*szoknak néztek. Amikor meg ti sírtok ugye akkor is mi lehetünk hibásak:) Hát ez azért túlzás. Már pedig vannak olyan lányok akik szóba se állnak azokkal akik nem jön be nekik, mert nem járatja magát fölöslegesen:D És ezek csak azok akik külsőre mennek, mert ugye hol vannak akik a pénzes pasikra?:) De persze vannak értelmes lányok is csak nagyon ritka, ennyi.
2011. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert a 13:08 vak vagy naív:) Én nem vagyok elkeseredve, de nem is vagyok hülye, na pusz édeskéim:)
2011. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Előző, teljesen így van! Te találkoztál már az említett kivételekkel, v csak hiszel még a létezésükben?
2011. júl. 29. 13:20
 40/59 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges önsajnálkozásba kezdtél. Van, vagyis volt egy osztálytársam, aki 160 centi(!) és 55 kiló, nem egy versenysúly, és tudod hányszor siránkozott a magassága miatt? Egyszer sem. Óriási nagy forma, és nem egy barátnője volt már. A mostani barátnőjével már több mint 1 éve együtt van, és jól megvannak. Tehát ne itt siránkozzál, szedd össze magad és takarodjál csajozni, mert így örökre egy remete leszel.
2011. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!