Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért van ilyen sok rib anc és ku rva? Úton útfélen csak beléjük botlik az ember!

Figyelt kérdés
Van erre valami magyarázat, hogy a nők miért lettek ilyenek?
2011. júl. 27. 09:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Mert a nők egyszerűen ilyenek...Mindig azok voltak és lesznek is...
2011. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
És biztosan tudnál kezelni egy "normális" lánnyal mert van az úgy néha hogy nagyon akarsz valamit és mikor megkapod nem tudsz vele bánni.
2011. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Én szerintem ez kis vagy éppen nagy részt fogható a szülőkre. Nincs elég idejük a gyerekükre, ezért meg adnak nekik mindent: Márkás cuccok, zsé a bulikba, hajnalig kimaradhatnak stb csak hogy csöndbe legyenek.

Én rám annó odafigyeltek a szüleim, 18 éves koromig megmondták hogy hova mehetek és meddig, mit vehetek meg és mit nem...és no lám! tiszta normális csaj lettem...nincs póthajam, se műkörmöm, 2 magassarkúm van az is alkalmi, strandpapucsban mászkálok és farmerban. Buliban még senki nem szedett fel és nincs rajtam a "város ribije" pecsét sem. 4 éve boldog kapcsban élek, megértő vagyok és tudok szeretni. Nem lettem pénzéhes lotyó se mű-barbi...És ezt a SZÜLEIMNEK köszönhetem!


De az tény hogy a férfiak igénye is belejátszik ebbe...


L21

2011. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Mert sok fiatal fiú még csak szexet akar és asok érettlen lány úgy gondolja úgy megkaphatja a fiút ha lefekszik vele.Sajnos ma már sok fiatal azt gondolja az a menő ha minél elöbb elveszíti a szüzességét, ki akarják élni magukat és nincsenek rendes felvilágosítások.Lehet sok a r*banc de sok fiú kapható erre és amíg ez a körforgás tart addig nem lesz ez másként.Ha minden r*banc csajt elutasítanák a fiúk akkor ők is megváltoznának.
2011. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:36


teljes mértékben igazat adok Neked! Elszomorító hogy már 13-14 évesen szexuálisan aktívak a kislányok...Mert szerintük "ciki" ha még szüzek...


L21

2011. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 29. 10:53
 37/39 anonim ***** válasza:
Most ezek ténylegesen k.urvák? Tudsz róluk valami olyan sztorit, ami ezt igazolná vagy csak szimplán a kinézetükből ítéled meg? Értem ezalatt a kivágottabb felsőt, miniszoknyát, műkörmöt?
2011. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nyomod ezt a marhaságot? Ha tényleg olyan sok lenne a könnyűvérű lány, akkor egy rakás fiú és férfi nem élne szex nélkül hosszú évekig és nem lenne annyi bőven huszonévesen is szűz férfi sem.
2011. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

az ok minden esetben az önbizalomhiány

csak azok a lányok adják magukat olcsón akik nem tartják magukat sokra ezért fekszenek le mindenkivel, mert minden új ember nekik sikerélmény, az öltözetükkel is ezt akarják palástolni, hogy minél kihivóbbak, ha egy nő tisztában van magával és az igényeivel, akkor az nem lesz ilyen, annak normális párkapcsolata lesz.

van persze úgyis, hogy a múlt sérelmei miatt lesznek ilyenek a pasik és a csajok, hogy szerelmesek voltak nagyon valakibe, aztán az otthagyta őket és ezt nem tudták feldolgozni, bánatukba meg mindenkivel lefekszenek és csak a szexet keresik ,mert félnek egy új kapcsolattól

szóval nem minden eset egyforma

2011. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!