Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért van ilyen sok rib anc és ku rva? Úton útfélen csak beléjük botlik az ember!

Figyelt kérdés
Van erre valami magyarázat, hogy a nők miért lettek ilyenek?
2011. júl. 27. 09:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
csak gratulálok tudok, hogy mindenki a külső alapján ítél.(Y)
2011. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

"Hát persze. Szerintem BÁRKIT megkérdezel mindenki ezt fogja mondani az utolsó plázacicától a lakásért k*rválkodó eltés ribin keresztül terézanyuig MINDENKI. Valamiért az ember szereti önmagát "A kivétel" kategóriába sorolni. "


Ez így van, természetesen ebben semmi furcsa sincs, bár nem tudom, ennek a kommentnek mi értelme volt most! Azért tartom magam különbnek, mert nem hordok rózsaszín pólót, meg nem ütöm el a napjaimat a kondiban cuccozva.

2011. júl. 27. 10:40
 23/39 anonim ***** válasza:

Össze ne vesszetek már ezen. Egyébként oda-vissza működik a dolog. A fiúk semmivel sem különbek a lányoknál. Ez is tény. Vajon miért van, hogy a fiúk inkább idősebb lányok után érdeklődnek,a lányok pedig idősebb pasi után?

Na pont ezért.

Úgyhogy csak nyugi, semmivel sem különbek sem a lányok, sem a fiúk.

Ez egy ilyen világ, már mondtam, ezt hozta a nagy szabadság. Mindenkinek mindent lehet sajnos.

2011. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Jobb volt, amikor a lányok még szerények, és félénkek voltak, nem nagypofájú ri bancok
2011. júl. 27. 10:47
 25/39 anonim ***** válasza:
Pedig a külső tükrözi a belsőt. Ha én egy visszafogott, finom, elegáns nő vagyok, akkor nem öltözöm fel úgy, mint egy krva. Mi más, ha nem külső alapján ítélnél meg egy idegent?
2011. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert van rájuk kereslet. Ha senkinek nem kellenének, ha mindenki utálná őket és undorodna tőlük, akkor nem lennének.
2011. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Még mindig vannak szerény, visszafogott, normális lányok. De tudod őket nem a bulikban fogod megtalálni, mert ők inkább otthon vannak vagy éppenséggel van barátjuk. Én 3 éve élek párkapcsolatban és tudom, hogy ha Ő nem jött volna, akkor én is ilyen rbanc lettem volna. Sokkal jobb ember lettem vele, mint ami nélküle lehetnék. Mellette sok mindent tanultam és megváltozott mindenről a véleményem. Amellett, hogy szeretem, rendkívül hálás vagyok neki ezért.
2011. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
ma 10:58 ennyi :)
2011. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

10:22 ADOM!

100%-osan megadta a választ!

2011. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Akiket én ismerek (többek között én is) csak kihasználjuk az ilyen bulizós ribancokat. Úgy beszélünk róluk mint a kutyákról, mivel csak arra jók, hogy lepippantsanak a bulikban, avagy hasonlók. Ebből kiindulva van rá kereslet, csak fordítva sül el a stukker (szerintem)mint szeretnék. ÉS akkor sír a szájuk, hogy megcsalják őket, meg mit tudom én.
2011. júl. 27. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!