Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért van ilyen sok rib anc és ku rva? Úton útfélen csak beléjük botlik az ember!

Figyelt kérdés
Van erre valami magyarázat, hogy a nők miért lettek ilyenek?
2011. júl. 27. 09:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

10:06--->"ha vagytok írjatok, mert nagyon hiányzik a puha női test érintése."



Eleve ilyen marhaságokkal jöttök gyerekek.

Ti semmi mást nem akartok,csak egy jót kefélni,és ezt a lányok pontosan tudják!!!

2011. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

A probléma igenis valós.

De a választ már megírták, az jön a médiából, és ez a "példakép" is.

Amilyen a kereslet, olyan a kínálat.

Lehet normális lányt/nőt találni, de a legtöbb az szinte életképtelen, mindenre alkalmatlan kis növény.

Ez van, ezt hozta a nagy szabadság.

2011. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
talán sokvan, de képzeld el ha egyse lenne :D
2011. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
24%

Te botlasz beléjük.

Egyáltalán nem igaz ez az általánositás.

Szerintem volt néhány csaj, aki ilyen volt és le sem tojt téged, vagy kiszúrt veled, netán észre sem vett és máris általánositasz meg leirsz mindenkit. Annyiféle nő van, kinézetre, belsőre, bármire, hogy ha akarnád te is találhatnál magadhoz valót.

Minden a néző fejébe dől el. Vagyis a tiédben.

Kiváncsi vagyok, hány nőből szűrted le ezt a sokat.

2011. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként meg aki szórakozóhelyen akar kedves, szerény, normális lányt találni, az súlyos tévedésben van, mert ott nem fog!

Azért botlasz beléjük úton-útfélen, mert Te magad sem veszed észre azokat, akik NEM ilyenek. Ez a probléma, és nem az, hogy nincsenek átlagos, normális lányok. Én Budapesten élek, itt mászkálok át a városon minden nap, és folyamatosan mindenféle típusú lányokat látok - vélhetően mert lány vagyok, és nem a kirakott ciciket és seggeket veszem észre, hanem az embereket, akik közt mindenféle akad...

2011. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezt látják a másikon. Aki megpróbál normális lenni, azt meg kiközösítik. Azt pedig nem akarják, így beállnak a sorba.
2011. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a média az oka az egésznek. Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy a férfiak különbek(én természetesen az vagyok, ha nem lennék, nem is tettem volna fel ezt a kérdést). Bárhol vagyok, szinte mindenhol csak azt látom, hogy a lányok teszik az agyukat miniszoknyában, érdekes módon azok is, akik csúnyák(pl.: kövérek, vagy csak simán igénytelenek), és már kezd kicsit furcsa lenni. Lehet, hogy én látok valamit rosszul, de ez a sok komment engem igazol!
2011. júl. 27. 10:33
 18/39 anonim ***** válasza:
53%
Nézzetek már magatokba! Ti fiúk is hatalmas r.bancok és k.rvák vagytok mind! Ha meg nem lenne k.rva, akkor meg azért sírna a szátok!
2011. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
B@lf@sz vagy a lányokhoz,ennyiaz egész
2011. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

"különbek(én természetesen az vagyok, ha nem lennék, nem is tettem volna fel ezt a kérdést). "



Hát persze. Szerintem BÁRKIT megkérdezel mindenki ezt fogja mondani az utolsó plázacicától a lakásért k*rválkodó eltés ribin keresztül terézanyuig MINDENKI. Valamiért az ember szereti önmagát "A kivétel" kategóriába sorolni.

2011. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!