Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek melyik jön be jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik jön be jobban? (Főleg lányok, bár a mai világban)

Figyelt kérdés

1.) Entellektüel, művész, filozófus típus, aki imádja a hosszú, mély, érzelmes beszélgetéseket, de nem bulizik, nem iszik, nem cigizik, inkább olyan otthonülős, olvasós fajta.


2.) Egy tipikus "cicafiú". Sokat ad a külsejére, kivágásos rózsaszín póló, kis alapozó, olyan félúton van a metroszexuális és az önimádó közt.


3.) Kemény rocker. Imád bulizni, falja az életet, iszik, dohányzik, stb., de nem igazán egy intellektüel...



Várom mindenki válaszát, kort és nemet légyszíves! És ha nem nagy kérés egy kis indoklást is, hogy miért pont azt! (KOMBINÁCIÓ KIZÁRVA!)


Köszi előre!



(Kiírnám, hogy hülyék kíméljenek, de minek)


2011. szept. 23. 23:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ha csak ezek közül lehet választani akkor az 1.

a 2. azért nem mert egyáltalán nem jönnek be az olyan pasik..

a 3. meg mert volt olyan barátom, és nem maradtunk sokáig együtt :)

úgyhogy marad az 1.

17/l

2011. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

ha nincs kombináció válaszolni nem tudok!!!

kimondottan egyik csoport sem jön be nekem, mindegyikből van olyan ami jó... :)

bár szerintem nem lehet csak így megállípitani azt, hogy kijön be...

de te tudod :)

2011. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinte igazság az, hogy mind a három típust messze elkerülöm. Ha már muszáj választani, akkor a legelső, de 2 napnál tovább nem bírnám. Az indoklás pedig egyszerű: a cicafiúkat és a nem túl okos embereket kevésbé viselem el, mint az otthonülősöket. (én örökmozgó vagyok)
2011. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

De ha muszáj lenne választani, akkor 1., mert fontos az intelligencia.

23L

2011. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 napietus ***** válasza:

ha csak ez a három férfitípus létezne, én inkább zárdába vonulnék. nekem ugyan ingyen sem kéne egyik sem.


29/N

2011. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező nem tudom melyik kategória, de most eléggé lelomboztuk :D
2011. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Egyik sem.

Akiket felsoroltál komolytalan tulajdonságok.

Viszonyításképp a barátom 10 éve boxol,kondizni is jár,ha csak a külsőségeknél maradunk.

Az első halálra untatna.

A másodikat lefejelném.

A harmadikat meg elküldeném a búsba,ha összefüstölné a hajam,meg rámöntené a sört.

22/L

2011. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 napietus ***** válasza:

ja, indokolok:


1. azért nem, mert nem bírom az érzelgős dumálást a nagy semmiről (avagy "hosszú, mély, érzelmes beszélgetéseket"), és nem szeretem, ha valaki otthonülős


2.-tól hányok


3. azért nem, mert nem intelligens, anélkül meg nem megy, plusz utálom, ha valaki részeges.

2011. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem csak ez a 3 kategória van...

Én egyikbe se tartozok.

22F

2011. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Na én a miért nemeket kihagytam.


1 - Elegem van a művészetekből,a filozófiát végképp felejtsük el (már ha tényleg a filozófiára gondoltál ezalatt)


2 - xD kategória, a férfi férfi, nem pedig cicafiú


3 - Az ész mindennél fontosabb.

2011. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!