Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek melyik jön be jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik jön be jobban? (Főleg lányok, bár a mai világban)

Figyelt kérdés

1.) Entellektüel, művész, filozófus típus, aki imádja a hosszú, mély, érzelmes beszélgetéseket, de nem bulizik, nem iszik, nem cigizik, inkább olyan otthonülős, olvasós fajta.


2.) Egy tipikus "cicafiú". Sokat ad a külsejére, kivágásos rózsaszín póló, kis alapozó, olyan félúton van a metroszexuális és az önimádó közt.


3.) Kemény rocker. Imád bulizni, falja az életet, iszik, dohányzik, stb., de nem igazán egy intellektüel...



Várom mindenki válaszát, kort és nemet légyszíves! És ha nem nagy kérés egy kis indoklást is, hogy miért pont azt! (KOMBINÁCIÓ KIZÁRVA!)


Köszi előre!



(Kiírnám, hogy hülyék kíméljenek, de minek)


2011. szept. 23. 23:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem állítom, hogy szerénytelenség kijelenteni, hogy az első kategóriába tartoznék, mivel kevés olyan lányt ismerek ebben a korosztályban akit ez megfog :) 18F
2011. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem
2011. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Általam felállított kategória, ami nem tartozik a felsoroltak közé:


Lehessen vele komoly dolgokról beszélni, legyen figyelmes, intelligens. És legyen élete! = Ne üljön mindig otthon. Néha járjon el szórakozni a barátaival, ami nem jelenti, hogy discoba kell menni. Ha beülnek valahova sörözni egyet, vagy elmennek paintballozni, vagy bármi kis közösségi dolgot művelnek, akkor már jó.


Ja és nem szeretem ha valaki dohányzik, bár ez épp nem kizáró ok. Valamint a férfiakat szeretem, tehát ne rózsaszínpólós,vasalthajú,metroszexuális kölök legyen.

2011. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Ezek közül az első, mert -lehet öregszem(mondom ezt a kemény 16 évemmel), de imádom az okos srácokat. Teljesen letaglóz, ha valaki sokat tud :$ Nem szeretem, ha valaki nem tud feldolgozni egy 5 szónál többől álló mondatot, vagy ha valami komoly, tudományos téma a középpontba, csak egy "xD"-re futja.


A második típussal, soha, de soha nem járnék! Én férfit akarok magam mellé. Ha valaki egy kecses, kissé önimádó, de közben elbűvölő valakit akar, akkor arra a célra tökéletes egy macsek. Nekik tényleg jól áll ez a stílus, az emberi fiúknak rohadtul nem.


A harmadik - Imádom a rockzenét, a keményebb számokat is, örök metál, örök barátság <3 Az alkoholt is szeretem, de mértékkel, tehát nem iszom le magam. Szeretem a koncerthangulatot is. Alapjában véve nem kedvelem, ha túl sok ember vesz körül, de koncertek *__* AWH! *.*

Viszont van ellene kifogásom: kicseszettül tud zavarni a dohányfüst, és nos, aki pénzt költ ilyenekre...Na, olyan pár nekem nem kéne!!!

Ha nem lehet vele értelmesen elbeszélgetni, akkor kizárt dolog.

Most általánosítani fogok, amit magam is utálok, de másképp nem tudom kifejezni: A legtöbb hímnemű valami iszonyatosan hülye. Ha meg tudnak nevettetni, velük is elvagyok, de párkapcsolatban csak egy okos jöhet létre, aki tud újat mutatni, még nekem is, aki a korához képest elég művelt, azt nem mondom, hogy érettebb is...És ezzel nem felvágni akarok.


16/L

2011. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

egyik sem. ha választani kell, akkor a 4. verziót választom:

Entellektüel, (művész,) filozófus típus, aki imádja a hosszú, beszélgetéseket, szeret élni, szeret szórakozni, ami nem feltétlenül egyenlő a részegedéssel, de azért egy pohár bor vagy mojitot sem vet meg. Akire fel tudok nézni (akár fizikai értelemben is) és aki nem létezik.

2011. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem azt mondtam, hogy csak ezek léteznek, igyekeztem 3 szélsőséges(ebb) esetet felvonultatni, ugyanis kíváncsiság vezérelt!


Érdekes, azt hittem volna, hogy az 1-es kapja a legkevesebbet, de ezek szerint nem!


Mindenki kapta a kis zöld kezecskét!

2011. szept. 23. 23:44
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket utálom. Nem szeretem az agyon érzelgős pasikat de a cigizős szakadt rockereket sem. A divatbuz*ik meg a halálom. Én a laza vidám de azért bulizós humoros helyes pasikat komálom akik nem drogoznak és nem dohányoznak.
2011. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

2.)

SP voltam sziasztok!

2011. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kombináció és csak az adott lehetőségek vannak,akkor egyikből sem kérnék!
2011. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ez három véglet, egyik se.

16/L

2011. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!