Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a 21 század...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a 21 század csajozási szokásai?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy kell egy nő közelébe férkőzni, mivel szólítsam le, és egyáltalán hogyan kell a nőt felszedi? Itt főként az egyéni tapasztalatokra lennék kínáncsi nem internetes vackokra.
2011. júl. 15. 17:09
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Persze h mindegy volt neki, minden nőnek mindegy. Csak az számít, h nézel ki. Neki bejöttél külsőre, ennyi.
2011. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

***t a szátokba!

csaj vagyok,és kijelenthetem,hogy nekünk nm csak a külső számít,meg a sok pénz.igenis vannak olyanok,akiknek a pénz egyáltalán nem számít.ilyen vagyok én is, és kb még egy jópár ezer ember akit ismerek..

a külső az már más.ti fiúk sem állnátok össze egy ragyás, dagadt,kopasz csajjal.valamilyen szinten igen, a külső is fontos.

sőt,ha úgy vesszük,a külső megfog,a belső megtart.

de, nem minden esetben van így!

van olyan ismerősöm akik 2éve ismerik egymást,osztálytársak voltak,egyikük sem az az igazi észbontóan jó őasi/csaj, de szeretik egymást, a belső tulajdonságok miatt.

és,velem is ez van.mondjuk ez csak szerencse kérdése,de a pasim helyes.viszont vannak érzelmei,mint minden normélis embernek..

úgyhogy,most ez a helyzet.

nem kell, hogy sok pénzed legyen,mert akkor csak kihasználnának...:)

2011. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!