Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet hinni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni az ilyen "csajozási tanácsok" könyveknek?

Figyelt kérdés

PL. ott van a "kulcs a nőhöz" de nem csak ez az egyetlen....

Szóval mennyire igaz amiket ott leírtak (legyél bunkó, stb.)...főleg lányok válaszát várom, hogy sztetek mennyire igaz amik ezekben vannak?


2011. márc. 1. 00:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos van benne igazság (különösen a legyél bunkó általában bejön), de én azt mondom, inkább szeressen a nő önmagamért, mint holmi szerepjátékért.
2011. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sztem is van igazságtartamuk, de az egészet nem tudom igazságként elfogadni. Nem tudom elfogadni azt, hogy egész életében egy embert úgy kezeljek mint egy marionett-bábut akit egy könyv segítségével irányítani lehet.

De ez csak az én véleményem, írjatok még....

2011. márc. 1. 00:21
 3/24 anonim ***** válasza:
ezek a könyvek nem arról szólnak, hogyan szerezz feleséget, hanem hogyan csajozz...a csajozáshoz meg kell bunkóság, meg pimaszság...anélkül nem megy, főleg nem az egyéjszakások, ugyan, egy rendes sráccal ki feküdne le egy éjszakára?? :D
2011. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
a "kulcs a nőhöz" utolsó fejezete pont a házasságról szól :P olvasd el mielőtt véleményt alkotsz
2011. márc. 1. 00:24
 5/24 anonim ***** válasza:

Ez a legyél bunkó azért mértékkel lehet igaz, túlzott leegyszerűsítés hülyegyerekeknek.

A "szuvenír" egyéniség lehet mögötte, akinek nem az elvtelen alkalmazkodás a legfőbb fegyvere nőügyekben.

2011. márc. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
persze, mondom vmien szinten igazat adok az ilyen könyveknek, nade ez a "legyél bunkó" dolog is meddig működik? amíg fel nem szedem? mert mondjuk egy több éve tartó kapcsolatban nem hiszem hogy annyira jó pont lenne ha ezt csinálnám, vagy direkte kitolnék a párommal "csakazértis"...
2011. márc. 1. 00:30
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem már az elég nagy probléma, ha valaki könyvből akar csajozni tanulni. Olyan, mintha úszni akarnál megtanulni könyvből.

A tanácsok meg bizonyos esetekben jól jöhetnek, bizonyos esetekben meg pont az ellenkező hatást lehet vele elérni. Ehhez viszont észre kell venni, hogy kinél meddig lehet elmenni és kinek mi jön be.


Ez a "legyél bunkó" konkrétan mit takar? Fingj, meg böfögj a lány orra alá, vagy mi? :D Bár sajnos már ma az is kiderült itt, hogy sokan a bunkóságot egyenlőnek tartják a határozottsággal és a magabiztossággal és ez azért szomorú.

2011. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Egyébiránt lehet, hogy úgy könnyebben fogsz csajt, de én mondó vagyok: inkább legyen tizedannyi csajom életem során, de azok valóban az én barátnőim legyenek, és ne csak egy szerep vonzza magához. Ha valaki mellettem van, akkor a saját személyiségem miatt legyen velem, és ne holmi taktika miatt. Ennyi.
2011. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát, én egyet nőként elolvastam (neten küldött kis füzetecske, bocs, elfelejtettem a nevét), de nálam biztos nem válna be a leírt tanácsok nagy része. Az a személyiség, amivé ezek a könyvek képezni próbálják az érdeklődőket, engem kifejezetten taszít.
2011. márc. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, kapcsolatban élek, csak a kezembe akadt ez a könyv, és nem tudom kinek mennyire jött az ilyesmi be
2011. márc. 1. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!