Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet hinni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni az ilyen "csajozási tanácsok" könyveknek?

Figyelt kérdés

PL. ott van a "kulcs a nőhöz" de nem csak ez az egyetlen....

Szóval mennyire igaz amiket ott leírtak (legyél bunkó, stb.)...főleg lányok válaszát várom, hogy sztetek mennyire igaz amik ezekben vannak?


2011. márc. 1. 00:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Egyébként volt már olyan, hogy pimaszsággal próbálkoztak, és ideig-óráig (rövid flörtre, kapcsolatra) bejött, de szerelmes ilyen indítással sose lettem. Szerelmes a barátomba lettem és vagyok, aki csak magát adta, és az említett könyvecske remek kapcsolati tanácsaival ellentétben nagyon is kimutatja, mit érez.

0.44

2011. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
az ilyen könyvek a magadfajta butáknak van kitalálva.te vagy olyan ökör,h meg is veszed.a pénz megvan belőle,a te életedet meg telibe le...ják.
2011. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A nyers-nem szellemes- bunkóság önmagában nem nyerő, szerelmes önmagában ettől épelméjű lány nem lesz!!

Figyelemfelkeltésre viszont kiváló lehet-jobb híján-, mert felcsigázza a csajok érdeklődését, hogy ez meg miért ilyen bunkó velem, aktivitásra készteti, hogy betörje, mint egy lovat. Ha könyvhöz ragadtan kitartóan azt folytatja a nem túl elmés érdeklődő, akkor az érdeklődés meg is szűnhet egy idő után, nemhogy szerelemmé alakuljon.

2011. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egy ilyen könyvben sem olvastam azt,hogy legyél bunkó.

A határozottság és kezdeményező képesség meg nem bunkóság.

Van bennük néhány használható ötlet,nekem már többször bejött.Mondjuk a könyvek definíciója szerint én csak "naturál" vagyok:).

2011. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

szerintem csak segithet, de döntően nem meghatározó.

Az 50 éves, állandóan részeges józsi bácsinak hogy van 30 éve felesége? Mert sokat tud a nőkről?

Énis olvastam ilyen olyan irásokat (40 éves könyvekből!!!) hogy a lányoknak érzelem kell, az udvarlás nem ciki, nem modern dolog. Hát nem jött be a múltkor :(

szóval segithet, de ha az a láthatatlan izé nem működik, akkor oké, lehet hogy kis udvarlással megkapod, de csak azért mert kimutatod, nem fog belédesni.

2011. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Gladiat0R* ***** válasza:

Nem kritizalni akarlak, de megteszem.

Hogy ilyen konyvekbol akarsz csajozni akkor nem vagy normalis!


En es a legjobb haverom ket ellentetes oldalt kepviselunk.

O a hosszu szerelmes NORMALIS kapcsolatokra vagyik, en meg -igazabol nem is tudom miert- kozelebb vagyok az egyeszakas kalandokhoz. Tudom bunk, f*sz vagyok, sokan meg is mondtak mar, de ez van…


Ilyen konyvvel viszont meg a fenekunket se torolnenk ki. Ez szerintem mindent elmond…


Nekem (sajnos) tobb baratnom volt mint amennyi ujjam van, a labujjaimat is bele ertve…:S


A haverom o normalis, magat adja, vagy neha az en tanacsaimra hallgat, de azok nagy resze arrol szol, hogy legyen onmaga:)


Legy onmagad es nem lesz baj!!!

2011. márc. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"az ilyen könyvek a magadfajta butáknak van kitalálva.te vagy olyan ökör,h meg is veszed.a pénz megvan belőle,a te életedet meg telibe le...ják."


"Nem kritizalni akarlak, de megteszem.

Hogy ilyen konyvekbol akarsz csajozni akkor nem vagy normalis!"


Ti ketten be vagytok oltva olvasás ellen? Írtam hogy kapcsolatban élek, nem érdekelnek ezek a könyvek, online olvasható. Akkor most csakazértis jól esik oltani nektek? Olvassatok előbb inkább ba-zmeg....:S

2011. márc. 1. 11:18
 18/24 A kérdező kommentje:
a hangnemem nem volt a legjobb amúgy,.......... de könyörgöm olvassatok már hogy miket irtam korábbanm, nem ebből akarok csajozni
2011. márc. 1. 11:28
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha annyi van benne:

Nézz ki jól, vagy legyél g*cigazdag, akkor van bennük igazság, amúgy nincs...

2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ezek a magyar gagyi izék szemétre valók. Angol nyelven van pár jó, ami nem is annyira a "technikára" megy rá, hanem a hozzáállásodat igyekszik a megfelelő irányba terelni.
2011. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!