Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet hinni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni az ilyen "csajozási tanácsok" könyveknek?

Figyelt kérdés

PL. ott van a "kulcs a nőhöz" de nem csak ez az egyetlen....

Szóval mennyire igaz amiket ott leírtak (legyél bunkó, stb.)...főleg lányok válaszát várom, hogy sztetek mennyire igaz amik ezekben vannak?


2011. márc. 1. 00:14
1 2 3
 21/24 Gladiat0R* ***** válasza:

Nem oltas ez annyira...


Elolvastam, hogy mit irtal, nem zarja ki egymast a ket dolog...


Nem is neked szolt igazan a dolog, hanem annak aki ebbol "csajozik";)

2011. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Esetleg a hozzáállást terelheti jó irányba, hogy magabiztos legyen, meg más szemmel lássa a dolgokat.


De vannak ám tanfolyamok, tréningek is, nem is olcsón.

Na azokra kíváncsi lennék, hogy mit tartalmaznak, kik oktatnak, milyen sikerrel, stb...


Én csak hallottam, hogy van aki önbizalomhiányos volt, nem mert odamenni nőkhöz és utána nagyon jó csaja lett.

Persze, hogy ez kinél működik, milyen nőknél (20-on évesek, 40 évesek) azt nem tudom.

Azért a 20-onéves nők nincsenek annyira rászorulva, kiéhezve, hogy kihasználjanak minden csávót, jobban válogatnak.


Meg ezek a tanácsok, hogy mit kell csinálni ez már egy színjáték. Lehet hogy valaki ezt ösztönből csinálja, de aki nem ilyen fajta az tudni fogja ezt?


Én azért megnézném, hogy aki ilyeneket ír, vagy tanít, oktat, az mégis hogyan csajozik, milyen sikerrel, hosszú vagy rövid távú kapcsolata van...


Amire még kíváncsi lennék, az az, hogy akinek valóban sikeres hosszú távú kapcsolata van, olyan nővel akit sokan megcsodálnak, az hogyan csinálta. Nekem az a gyanúm hogy egy nagy adag szerencse is kellett hozzá. Jó helyen lenni jókor. A többi csak annyi, hogy egészség, egzisztencia, normális szociális helyzet.


*******

Egyébként engem is idegesítenek az ilyen olvasni nem tudók, főleg még a 03-01 01:01-es aki még agresszív is.

2011. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, nekem annyira álszentnek tűnnek ezek a könyvek.....
2011. máj. 18. 10:51
 24/24 anonim ***** válasza:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2014. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!