Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a 21 század...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a 21 század csajozási szokásai?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy kell egy nő közelébe férkőzni, mivel szólítsam le, és egyáltalán hogyan kell a nőt felszedi? Itt főként az egyéni tapasztalatokra lennék kínáncsi nem internetes vackokra.
2011. júl. 15. 17:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08


Egyet értek!

2011. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
a harcias,talpraesett ember nem feltétlenül takar diplomát.
2011. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Egy főnök sem szereti az erős,harcias alkalmazottat. :D
2011. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
De a főnök általában harcias és talpraesett.pontosan! jól mondod!
2011. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Lehet...de picit eltértünk a tárgytól. :))

Csak van egy ördögi kör.Ahhoz,hogy vidd valamire pénz is kell.

2011. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
azt viszont tény ,hogy a legtöbb nő igényli,hogy a férfi erős,ügyes,okos legyen. a gilisztaként csúszkáló,behúzott nyakú pasi nem vonzó.ez örök csajozási törvény.de ezt az erőt ne "nagy legénykedésbe" mutasd,hanem..istenem te vagy a pasi te tudod. ne is kocsiba,ne is pénzbe.áraszd.ennyi.
2011. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Jártam tipikus adonisszal,eszméletlen jól nézett ki,izmos volt,erős,férfias,de hiányzott belőle az,amitől nőnek érezhettem volna magam,ezért csak 2 hónapig tartott.

Utána direkt olyat kerestem,aki nem rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal,átlag srác volt.... 2.5 évig éltem egy 172/61 kilós pasival,és nagyon sok szépet tudott nyújtani,elég sovány volt.De olyan szép dolgokkal tudott kedveskedni,hogy hercegnőnek éreztem magam.

2011. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

De én nem az izomról beszélek!Hanem a lelki erőről!Hogyha belém köt öt cigány este,akkor ne rohanjon el visítva nélkülem!Hanem ragadjon kézen és futás vagy legalább az egyiknek húzzon be,vagy szóljon be nekik! Ha meghal valakije ,aki nagyon fontos volt neki,ne tegye tönkre a saját életét is.Tőlem sírhat,bömbölhet utána,de ne hagyja ,hogy az élete szétcsússzon.

Ez az igazi erő.

2011. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Ha erre az erőre gondolsz az más,de mivel az előzőben az erőset hasonlítottad a gilisztához,így a fizikai erőre gondoltam.
2011. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
és amugy mit gondoltok, majd aki "összekukáz" egy lányt éveken keresztül tartó izzadtságos küzdelem árán, akkor ez a dolog már biztositja neki a boldogságot? kap valamilyen lányt, nem biztos, hogy fogják egymást viszont szeretni! együtt maradnak valameddig, mert egyiköjüknek sincs más választása. és ha végül mégis kidobják az antiférfit, akkor az mit kezd? ujabb szerencsétlenkedés a 101. lányig, akinek majd jo lesz? én pont ilyen heylzetben vagyok. attol hogy lett barátnöm, egy fikarcnyival nem tudtam meg többet a csajozásrol, mivel nem csajozva lett barátnöm, csak ugy véletlenül. meg neki kb mindegy volt mit mondok.
2011. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!