Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a 21 század...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a 21 század csajozási szokásai?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy kell egy nő közelébe férkőzni, mivel szólítsam le, és egyáltalán hogyan kell a nőt felszedi? Itt főként az egyéni tapasztalatokra lennék kínáncsi nem internetes vackokra.
2011. júl. 15. 17:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

A külső ami megfog,de a belső tart meg.

Lehet,hogy 100 nő elutasított,de lehet,hogy pont a 101.-nek fogsz tetszeni.Ahogy írtam,mindenki más.Ne add fel!

2011. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Már feladtam. Egyszerűen olyan ronda vagyok, h nincs olyan nő, akinek tetszenék.
2011. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Ne beszéld ezt be magadnak.Mi a baj a külsőddel? ha gondolod küldj privibe képet,és úgyis lebeszéllek,hogy nem vagy az. :)
2011. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

nos,sok férfi sérelmezi,hogy a nőkhöz szükséges a pénz,meg a jó kocsi stb.

mindig is voltak ilyen nők a világon tudjátok.középkortól kezdve vannak ilyen történetek,ahol egy nő csak azért van egy királlyal,herceggel,lovaggal mert kap valami pluszt a szerelem helyet.be kell vallania minden nőnek,hogyha megtudja,hogy az pasi gazdag,akkor vonzóbbá válik.de ha kedves,védelmező,édes egy egyenesen szegény fiú és beleszerettünk kérdés nélkül tudnánk,hogy kivel legyünk.és ha esetleg beleszerettek egy olyan lányba,akinek inkább anyagi biztonságot,mint szerelmet jelentesz,hagyd ott ,mert nem érdemel meg!


Amúgy legyél laza,eredeti,talpraesett,ennél fontosabb nincs is a mai világban,legyél életrevaló.ne legyél tahó,primitív,intelligens legyél,legalább érzelmileg.

2011. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

18:50


Nem kéne általánosítani...



...csak a magyar nők ilyenekXD

2011. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42


Ez is általánosítás.Lehet,hogy a nagy többségnél így van,de én vagyok a ritka kivételek egyike.Sosem jöttem össze gazdag pasival,pedig lett volna rá lehetőségem jó párszor.Csak én soha nem fogom eladni magam.Ha eladnám magam,akkor "kussba" kéne lennem.Én pedig elég szókimondó vagyok.

2011. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Tény és való,nem jönnék össze sokkal szegényebbel sem,mert nem vagyok jótékonysági segélyszervező.De nem érezném jól magam egy nálam gazdagabb társaságában sem.Szerintem maradjon mindenki a saját rétegében,és ne más hátán próbáljanak felkapaszkodni.Ez kicsit gusztustalan.
2011. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

én olyan vagyok,hogy nem nézem a rétegeket.ha tetszik egy gazdagabb akkor tetszik.ha tetszik egy szegényebb fiú,akkor tetszik. a rétegnél maradás,nem jellemző a 21.századi Európára.


És a pénz az nem biztosítás semmire.Ha van egy jellem gyenge alak,aki viszont dús gazdag,lehet,hogy ,40 éves korára az összes pénz kicsúszik a kezéből.


Ha viszont látok egy fiút,aki szegényebb,viszont van esze,harcias,talpraesett,akkor biztosan rendes anyagi biztonságba fogja tudni magát.


Ha egy pasinak,egyetemista évei alatt nincs pénze,az teljesen rendben van.De ha legalább 35 éves korára nem sikerült összehoznia valamit az tény,hogy egy kicsit gáz.


És valakit azért elítélni,mert gazdag,ugyan akkora baromság,mint valakit azért elítélni,mert nincs pénze.

2011. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Nem ítélek el senkit,én csak azt tartom gáznak,ha egy nő a külső tulajdonságait kihasználva kapaszkodik fel egy gazdag pasi hátán..Én ezt k*rvának,ri*ancnak hívom.

Sosem jó a nagy pénzbeli eltérés,mert a későbbi időkben veszekedésnél könnyen előjöhet.Ha tetszik egy gazdag,akkor sem kell,mert nem hiányzik,hogy akár 10 év múlva a fejemhez vágja,hogy ő adta alám a kocsit stb...

2011. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim válasza:

"Ha viszont látok egy fiút,aki szegényebb,viszont van esze,harcias,talpraesett,akkor biztosan rendes anyagi biztonságba fogja tudni magát"


Akkor 2 diplomás emberek miért dolgoznak takarítóként,vagy utcaseprőként????Ez aztán az anyagi biztonság...Az,hogy mennyit tanult,nem azt jelenti,hogy szét fogja magát keresni.Manapság már nem szeretik megfizetni a diplomás embereket...

2011. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!