Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tippek? 25/F

Figyelt kérdés

Tudnátok pár ötletet ajánlani,főleg az ismerkedős részre.

Mert ha csak kérdezhetünk,akkor 1 idő után unalmas.


2011. aug. 4. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hullafáradt üzletember két nagy bőrönddel beesik egy hotelbe.

- Egy szobára lenne szükségem - mondja.

- Sajnos az összes szobánk foglalt - mondja a portás.

- Úristen, már nincs erőm másik szállodát keresni! - esik kétségbe az üzletember. - Egy üres ágyuk sincsen?

- Nos, egy üres ágy még van. Egy úriembernek kénytelenek voltunk egy kétágyas szobát kiadni egész hétre. Mivel csak az egyágyas szoba árát volt hajlandó fizetni, ezért beleegyezett, hogy a másik ágyat kiadjuk másnak. Meg is tettük, de sajnos az úr olyan hangosan horkol, hogy eddig egyetlen vendég sem bírta még egy éjszakát sem mellette. Ha nem zavarja a horkolás, akkor azt az ágyat olcsón megszámítjuk.

Az üzletember beleegyezik. Másnap a reggelihez kipihenten, vidáman érkezik. A portás megkérdi:

- Tudott aludni?

- Igen, pompásan!

- Nem zavarta a horkolás?

- Nem, bevetettem egy kis trükköt, az segített.

- Mi volt az?

- Este bementem a szobába, a szobatárs már az ágyban feküdt. Odamentem hozzá, adtam neki egy puszit, és azt mondtam: "Jó éjszakát, gyönyörűségem!" Ezután hajnalig ült az ágyában és nem mert elaludni.

2011. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ezt ismerem jóvicc XDD

habár ide nem vicceket kértem.

2011. aug. 4. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
25 évesen XDD -t használsz?
2011. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miért,az baj?:)
2011. aug. 4. 16:33
 5/12 anonim ***** válasza:

"XD" olyan gyerekes :D

15L :D

2011. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a D sem sokkal jobb
2011. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de,egy fokkal jobb :D
2011. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

b@sszus,ne OFF-oljátok szét a témát :P

Látjátok fenn a kérdést?na,arra kérnék válaszokat,minél többet és minél hasznosabbakat.

Köszi^^

2011. aug. 4. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:

1.nolife kocka lehetsz.

2.ne itt kérj csajozási tanácsokat

3.takarodj el valaki haveroddal,2en bulizni valahová,és 1csajt leszólitasz,hogy hivnak,és onnantól menni fog

4.owned.

2011. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
één nem járok bulikba mert az baromság...és ott amúgyis 70% pasi van, szóval nem akarok konkurenciát.
2011. aug. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!