Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen srácokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen srácokról?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó, szóval :

Kicsit félénk vagyok, keveset beszélek, viszont van humorom és nem vagyok egoista bunkó barom. Bulizni nem igen járok mert nem szeretek (na meg mert unalmas vagyok:mivel keveset beszélek és így nem hív el senki sem.) , nem iszom.

Viszont nem vagyok szép sem.

Egy pozitívum azért van: szépen tudok rajzolni :D

Így ugye nem nagyon kellenék egy normális csajnak sem?

Jah amúgy 15/f


2011. júl. 10. 18:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?(:
2011. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra,hogy a lányok is csak emberek.:D
2011. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Veszprém megyében.

És köszi a válaszokat,próbálok majd közvetlenebb leni :)

2011. júl. 10. 19:31
 24/30 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy de próbálj szocializálódni! Tetszik hogy leírtad a negatívumokat is és nem csak a pozitívat :D Járj többet társaságba és próbáld meg jól érezni magad hidd el nem olyan rossz az :D Félénk vagy? Pici alkohol és megered a nyelved, persze tudni kell hol a határ xD Na sok sikert!
2011. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 oOEverOo ***** válasza:

Ne legyél zavarban... én is teljesen az a kategória vagyok mint te csak lányban. Félénk, kicsit visszahúzódó és szerintem kicsit se szép... rajzolni én is nagyon szeretek és tudok is. én is rájöttem ha magabiztos vagyok és nem játszom az eszem akkor sok fiúnak fogok kelleni és igy is lett pedig nem változott rajtam semmi... eddig 3 fiú akart velem összejönni. És még van egy aki nagyon valószínű, hogy úgy kedvel (belsőleg, külsőleg) ahogy vagyok.

egy tipp: legyél megértő egy lánnyal és mindig hallgasd meg. ha más nem színlelj figyelmet, de később tudjál neki dolgokat visszamondani. És ez komoly ha meghallgatsz egy lányt nagyobb a valószínűsége annak, hogy megtetszel neki :)

2011. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én pont félénk,visszahúzódó,csendes lány vagyok:)Én sem iszok,nem bunkózok,bulizni se járok.. Sztem nálam lenne esélyed ha ott laknék ahol te:)

15/L

2011. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ez a baj az ilyen srácokkal mint te hogy nincs önbizalmad!

Próbálj meg úgy végigséálni az utcán hogy úgy tekintesz magadra mintha te lennéla legszebb a földön!

Énsem vagyok vmi szép,de leszarom magamnak tetszek ebből adódóan van önbizalmam és KISUGÁRZÁSOM! Így mindig van bnőm is!:D

Fejben dől el az egész!Az vagy akinek te hiszed magad!:D

16F

2011. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ezt gondolom: kár, hogy ilyen messze laksz tőlem.
2011. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jól esik hogy csak pozitív válaszokat kapok, és köszönöm a sok jó tanácsot :)
2011. júl. 12. 13:37
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne maradjanak el a pozitív értékelések sem!:D
2011. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!