Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a Skorpió csillagjegyű srácokról?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok és tetszik egy Skorpió srác. :)

Tudom, hogy nem sok minden fűződik a csillagjegyhez, de azért mégis milyenek? Van vkinek tapasztalata? ALapból milyenek a skorpió pasik? Hogy kell velük bánni?

Melyik csillagjeggyel illik össze legjobban?


2009. dec. 4. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Skorpió sráccal soha ne kezdj ki... egyszer vágja beléd a farkát, belehalsz.
2009. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Télleg??? :o ...az barátnőim eddig mind túlélték a dolgot :DD

25/F(skorpió)

2009. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
aZ barátnőim....úristen, bocs :)
2009. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja én azt hittem, valami orbitális mutánsról van szó.
2009. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Attól még, hogy skorpió semmivel se különb. Tanács: a csillagjegyek azért lettek kitalálva, mert jósolni pénzért, mint tanulni és rendes állás szerezni...
2009. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én csak egyet ismerek,de az nagyon megosztja a közvéleményt.Vagy imádják vagy ki nem állhatják:) Önkényes,hangulatember,nagyképű(jó,mondjuk van neki mire),önimádó,azt gondolja ő az egyetlen tökéletes ember a világon,rajta kívül mindenki szart sem ér.

De van,amikor jó kedve van(félévente egyszer) és előjönnek a jó tulajdonságai is,jólelkű,hatalmas szíve van,segítőkész,mindent a legjobban akar csinálni,magával szemben is maximálisak az elvárásai,nagyon fegyelmezett.Határozott,céltudatos,szenvedélyes.

Szóval amint mondtam elég ellentmondásos alak,én se nagyon tudok mit kezdeni vele,van amikor szeretem van amikor nem:)

Állítólag halakkal,rákkal jól kijön.Halakról tudok nyilatkozni,imádom őket,rákhoz még nem volt szerencsém.

Remélem segítettem,(skorpió lány vagyok)

2009. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

előző válaszoló: bocsi de óriási baromságot írtál, senkinek nincs mire nagyképűnek lenni.


hát hogy a kérdésre is írjak valamit, az apám skorpió. nemtom milyen volt amikor "srác" volt, de én utálom. mellesleg az anyám meg rák és ez a legelb@szottabb házasság amit valaha láttam, ennyit arról hogy a rákkal jól kijön. de egyébként én nem hiszek az ilyen csillagjegyes dolgokban, szerintem a csillagjegy semmit nem jelent/befolyásol, na mindegy ez csak az én véleményem.

2009. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek, eszméletlenül aranyos, szerény, kedves, segítőkész, szorgalmas, vicces, okos, lélegzetelállítóan helyes, és mindenki szereti.:) És tényleg. :D
2009. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én párom skorpió: hihetetlenül uralkodó, domináns és féltékeny típus. Ha nem lennék erős személyiség, akkor kábé úgy ugrálnék, ahogy ő szeretné. Persze ezt átvitt értelemben kell érteni.

Makacs, óriási egója van, és néha a földbe tudja döngölni az önbizalmamat egyetlen megjegyzéssel. (Pedig én is kissé egoista jellem vagyok.) Emellett az én párom még egy tipikus művészlélek is, szóval egy csomó "földi" dologban tök önállótlan. Ettől függetlenül mindenről megvan a véleménye, de ezeket nekem kell elintéznem helyette. A véleménye a dolgokról általában az ellenkezője az enyémnek.

Nagyon szeretem, és ragaszkodom hozzá, de néha nagyon ki tud borítani.

2009. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én skorpió F vagyok, és már sok embertől hallottam, hogy velem jóba lenni érték, rosszba pedig átok. Röviden ennyi.
2009. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!