Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a nagy szájú srácokról?

Figyelt kérdés
nem szó szerint értem :D
2011. aug. 7. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Taszítóak.
2011. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mért? :D
2011. aug. 7. 14:48
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
én nem szeretem őket.azt hiszik így jobbak lesznek de nem.
2011. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért, miért? Te meg tudod magyarázni mindig logikusan, hogy valami miért tetszik vagy miért nem?

Amúgy meg van pár logikus magyarázat rá. Pl, hogy az ilyenek nem tűnnek valami intelligensnek, és hogy a nagyszájúságnak oka van, valamit kompenzálni akarnak, általában körülveszik magukat csomó értéktelen haverral, és félnek attól, hogy más mit gondol róluk ezért azt csinálják amit a többség elvár. De ez csak egy rész, egyszerűen nem tetszenek és kész.

2011. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem is beképzeltek, ne jönnének be nekem, inkább legyen egy picit csendesebb de barátságos és jófej:) Nem kell mindig nagymenőzni hogy megkedveljünk valakit.
2011. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
81% nem szó szerint értette hanem ugyh ogy nagy a száj alkati adottság testi adottságra gondolt tudom miről beszélsz vagyis remélem nem nagyszájura gondolt hanem hogy annak a srácnak nagy a szája nem tudom hogy tudnám elmagyarázni nem a jelentésére gondolt hanem mint alkati adottság és amugy rám hozzámvágták hogy nagyszáju pedig mindössze van két igaz barát meg van 4 haver és ritkán lóguk velük plusz a nagyszájut azért mondtam mert valamit jól megcsináltam és utána megmertem mondani hogyj ól megvan csinálva de csak igy nem dicsekedve és hozzámvágtzák hogy nagyszáju pedig én megcsináltam és utána mondtam ugyoygy....ez a nagyszájut se használják ma már jól
2011. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utólag és nem szokásom menőzni se...
2011. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be ... volt szerencsém ilyen pasihoz.. és ÁÁÁhhh, megőrjített, hogy abból állt a "randink" hogy csak Ő beszélt, alig hagyott szóhoz jutni, nem lehetett lelőni se. És mindenféle hülyeségről beszélt :O
2011. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
nem szeretem a feltűnősködő viselkedést, engem taszít.
2011. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
még barátnak sem, max havernak. arra jók, mert a legtöbb "nagyszájú" ismerősöm eléggé hülye és vicces. szóval néha elmegyek velük erre-arra. de másra nem jók. sose járnék ilyennel. csak egy újabb strigula lennék nekik...
2011. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!