Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen srácokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen srácokról?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó, szóval :

Kicsit félénk vagyok, keveset beszélek, viszont van humorom és nem vagyok egoista bunkó barom. Bulizni nem igen járok mert nem szeretek (na meg mert unalmas vagyok:mivel keveset beszélek és így nem hív el senki sem.) , nem iszom.

Viszont nem vagyok szép sem.

Egy pozitívum azért van: szépen tudok rajzolni :D

Így ugye nem nagyon kellenék egy normális csajnak sem?

Jah amúgy 15/f


2011. júl. 10. 18:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezzel csak azt akartam mondani hogy külsőd alapján is majdnem biztosan lesz akinek tetszel. De ha nem az sem tragédia mert a leírtak alapján rendes lehetsz.Örülök hogy még vannak ilyenek, és hogy némelyiküket én is ismerem :D
2011. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! amúgy nem gondolom hogy olyan nagyon csúnya lennék, csak hát senkinek nem jövök be ezért gondolom :S
2011. júl. 10. 18:36
 13/30 anonim ***** válasza:
Am kb én is ilyen vagyok csak lányban:P talán azt kivéve hogy ha olyan társaságban vagyok és fel tudok oldódni akkor egészen jól elbeszélgetek. A rajzolás az rám is nagyon jellemző. Nekem is eddig "össz vissz" 1 barátom volt kemény 1hónapig bár az is elég gázos volt, nem részletezném. Egy ideig én is le voltam törve emiatt h nincs párom de most rájöttem h nincs értelme ezen agyalni. Türelmesen várok addig amíg az égiak is úgy gondolják...xD :D
2011. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
*égiek és 15/L
2011. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ha jó társaságban vagyok, akkor én is fel tudok oldódni...de csak ha nincsenek lányok, mert akkor nagyon zavarban vagyok :S

2011. júl. 10. 18:52
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem törekedj ara h akkor is elegyedj szóba velük. Gondolj bele hogy ők/mi is ugyanolyan emberek vagyunk mint te. Próbálj úgy beszélgetni hogy nem nagyon gondolsz rá hogy jajj lányok hanem csak úgy mint bármelyik másik emberre. És ha ezt a feszengést legyőzted és már természetesen tudsz velük is beszélni mehet a többi is, amit szeretnél :) remélem érted mire gondolok :D
2011. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsot :)
2011. júl. 10. 18:59
 18/30 anonim ***** válasza:
szívesen :) régebben én is így voltam főleg amikor bátyámmal mentem haza és jöttek a barátai is. Alig tudtam valami értelmeset kinyögni, nagyon hülyén éreztem magam és mindenen hangosan röhögtem :D elég gáz volt ,de aztán a végére természetesnek vettem a jelenlétüket és egészen jól elbeszélgettem néha velük.
2011. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Mr23 ***** válasza:
ha keveset beszélsz az lehet jó pont is :D na meg ha télleg jó a humorod akk a normálisabbak közt lehetsz befutó :D
2011. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így egész jó, kár, hogy túl fiatal vagy hozzám, az idősebbek tetszenek.

16/l

2011. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!