Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem enged még egy kofira sem egyedul?

Figyelt kérdés
szora se méltat tegnaptol,mert kimentem a faluba haverokkal.persze o jar ki nelkulem,de az normalis..ha ilyenen veszekszunk,mindig en maradok alul,mert "mindig neki van igaza" de annyira szeretem,hogy nem találom a helyem most hogy nem valaszol az smseimre,nem hiv fel,ha felhivom csak azt hajtja,hogy o is megy bulizni,hagyjam békén.Mehetek én is magam.Nem tudok nélkule élni :( most mit csináljak? Arra gondoltam holnap reggel elmegyek hozzá es en keltem fel.jo otlet lenne? megérto válaszadoknak koszonom szépen
2011. júl. 8. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy egy ekkora bunkót találtál:( Küld el melegebb helyre. És kitartás, még megtalál az igazi herceg is.Még fiatal vagy semmi sincs veszve :))
2011. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim válasza:
hát ennek a pasinak annyi esze sincs, mint egy marék lepkének... keresett a mai nap folyamán?az esti "beszélgetést" követően?
2011. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
igen,jelentkezett,máris azzal kezdte hogy nem akar veszekedni. már minden ok. :) nem tudnám otthagyni :( nem is akarom :/
2011. júl. 10. 23:34
 64/66 anonim ***** válasza:
Megbocsátott?
2011. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
hát, ha még hónapokig szenvedni akarsz miatta, akkor jól tetted, hogy nem dobtad ki. minden egyéb esetben hülyeséget csináltál azzal, hogy kibékültetek.
2011. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
nemár, annak ellenére k lek*rvázott, mégis visszamész hozzá.....
2011. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!