Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem enged még egy kofira sem egyedul?

Figyelt kérdés
szora se méltat tegnaptol,mert kimentem a faluba haverokkal.persze o jar ki nelkulem,de az normalis..ha ilyenen veszekszunk,mindig en maradok alul,mert "mindig neki van igaza" de annyira szeretem,hogy nem találom a helyem most hogy nem valaszol az smseimre,nem hiv fel,ha felhivom csak azt hajtja,hogy o is megy bulizni,hagyjam békén.Mehetek én is magam.Nem tudok nélkule élni :( most mit csináljak? Arra gondoltam holnap reggel elmegyek hozzá es en keltem fel.jo otlet lenne? megérto válaszadoknak koszonom szépen
2011. júl. 8. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
mondhatjuk ugy mintha egy bortonben lennék,mindenhonnan tiltanak
2011. júl. 8. 22:47
 32/66 anonim ***** válasza:

Akkor szenvedj mellette..:DDDD

Érezd a fájdalmat, hisz ezt akarod...

Nem?? Minek írtad ki a kérdést, hogy hátha a barátod majd szeretni fog ezután?? Lehet, most is nőket dug és jól vihog..Fel sem fogja, hogy neked milyen rossz vagy örül, hogy van aki a rabszolgája lehet. Gratulálok hozzá.

Jó dolog??? Add oda neki mindened, hagy háborogjon utána továbbra is az ilyen,....

Mit imádsz benne ennyire...A péniszét?? Vagy mi olyan imádnivaló az ilyenben?? A lelkiterrorja??? Milyen életet akrsz vele, msot komolyan?

2011. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyire gyenge nő lennél...Nem hiszem, hogy tőle függ az éelted...Ha valaki valaki imád, az megbízik benne, az keresi a másikat és nem bántja még...Nem csak a tested kell neki??
2011. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Ha futni akarsz valaki után, vannak még magányos emberek, akik meg sem engedhetik maguknak, hogy követelőzzenek.
2011. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

Nem csak fogadásból van beled??? Mi jó vele, őszintén??

Mi az ami pozitív benne és nem te mesélted be magadnak????

Ki tehet erről, hogy te most nem vagy bele??

Miért te, miért a szüleid???? Egyikőtök sem, csak ő. Tönkre fogja tenni az életed teljesen.

2011. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim válasza:

22:28-as vagyok


Nálunk is korban ugyan ez volt a felállás.. Ha nekem valaki mondta átszólt volna a rózsaszín ködön, és nem kellett volna magamtól (sokkal később) rájönnöm, hát annak megköszöntem volna. Szerintem ne keresd, majd úgyis fog ő, és mikor majd találkoztok, az első lendülettel megmondhatod neki a magadét, hogy fogja már fel, hogy ez nem normális!! Majd lesz új barátod, aki normális! Ne félj lépni, minél előbb, annál jobb!

2011. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
nem csak a testem kell neki, szinte már családtag vagyok náluk,anyukájával is nagyon jol megértjuk egymást.még senki nem volt ilyen kozel a családjához mint én...de nem érdekel a családja..jo lenne ha megértené hogy azzal mindent elront ha tilt :(
2011. júl. 8. 22:52
 38/66 anonim ***** válasza:

NEE ezt még olvasni is rossz!! Tényleg tökéletesen úgy hittem ő a pasi akire vártam, akit nagyon szeretek és h ő is viszont engem..

De totál tévedtem. Az amit iránta éreztem olyan nagy hatással volt rám h nem vettem észre milyen is..: ha igazán szeretne, legalább fele annyira mint én őt akkor tervezne találkozókat, önszántából fölhívni ha több mint két héten át távol vagyunk egymástól, ha találkoznánk akkor szólna h bocs ez meg az van és lemondaná.. ő NEM én hívtam mindig fél óra után h akkor mi a helyzet mire nyugodtan vázolta a helyzetet.. én meg már könnyes szemmel válaszolok: nem, semmi baj majd máskor. adott egy plüsst, vele aluttam mindig és ragaszkodtam hozzá miatta.. majd' egy évig együtt voltunk és nem tűnt föl h EGY BAROM!! egyszerűn igen.


És most h a te leírásodat olvasom még rosszabb a helyzet: mert téged még el is tilt másoktól, meg helyektől.. közben ő meg kitudja kivel van és mit csinál.. Egyeltalán nincs igaza, ne hagyd magad!!! Tudom oltári nehéz még annál is.. de védd magad akár ha ezért el kell hagynod mert később még rosszabb lesz.. : SSS

2011. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
Ha nem is hagyod el magad, ne dobj érte semmit, mert ez nem normális. Inkább veszekedj vele, ha szeret átölel és enged.
2011. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg csak elvakít,de hogy lássam meg a valoságot :(
2011. júl. 8. 22:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!