Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem enged még egy kofira sem egyedul?

Figyelt kérdés
szora se méltat tegnaptol,mert kimentem a faluba haverokkal.persze o jar ki nelkulem,de az normalis..ha ilyenen veszekszunk,mindig en maradok alul,mert "mindig neki van igaza" de annyira szeretem,hogy nem találom a helyem most hogy nem valaszol az smseimre,nem hiv fel,ha felhivom csak azt hajtja,hogy o is megy bulizni,hagyjam békén.Mehetek én is magam.Nem tudok nélkule élni :( most mit csináljak? Arra gondoltam holnap reggel elmegyek hozzá es en keltem fel.jo otlet lenne? megérto válaszadoknak koszonom szépen
2011. júl. 8. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Látod, csak nem akarod elhinni, vagy nem meresz szembe nézni vele...Ha valakit szeret az ember, nem veszel el tőle mindent, nem üldözi a halálba.
2011. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Ne keresd őt, ha megsértődik jogtalanul.
2011. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
holnap leszunk 9 honaposak,de ha belepusztulok,sem hivom fel. Ha nem jelentkezik itt a vége :(((( jaj istenem
2011. júl. 8. 23:01
 44/66 anonim ***** válasza:
ha jelentkezik és bunkó veled és továbbra sem enged, akkor is legyen vége, oké? egyébként gratulálok az elhatározáshoz!
2011. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
koszonom de semmi nem volt még ennyire nehéz. a szivem szakad meg
2011. júl. 8. 23:03
 46/66 anonim ***** válasza:
hidd el, megértelek. szerintem hasonló helyzetben én is megőrülnék. de értsd meg, hogy jobb lesz így neked, pár év múlva majd te is be fogod látni, hidd el!
2011. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy a 9 hónapot is szokták ünnepelni...

Ne is hívd. Te vagy a nő...Én ha valaki szeretek, mint nőt, ha haragszom is rá, felhívom. Ha nem tetszik valaki, lehet megsértődnék, de soha nem szakítanám el semmitől, soha nem tiltanám el semmitől, mert minden kapcsolat alapja a bizalom. Ne nézzen már téged semmi kis lotyónak. Te vagy a szerelme vagy, aki egyenragú vele, vagy nem vagy senkije. Dönts okosan! Ha könyörög lehet megfogsz rendülni, de csak akkor szabad visszaengedi, ha megváltozik, ha újból kezdi, örökre dobni kell. Mert nem lesz vége. Soha. Aludd ki magad, vagy fürödj egyet, nagyon sokat segít, hidd el. Meg a zene.

2011. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg jól, hogy te nem egy nulla kis senki vagy. Te egy nő vagy, akinek vannak érzelmei, van magánélete, van személyisége, van jövője. Puszi és sok sikert!
2011. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha rendszeresen rosszul érzed magad valami miatt, amit nem lehet megbészelni, az már régen nagyon rossz. Ha pedig fölösleges dolgok miatt, nem szabad rajta rágódni. De ne hagyd magad! És ne adj fel mindent egy személyért, főleg ha nem érdmeli meg!
2011. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, akkor nem azért szeret mert senki vagy és nem akarja azt, hogy senki legyél. Ha pedig nem szeret, egy mocsok, hogy játszik veled.
2011. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!