Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem enged még egy kofira sem egyedul?

Figyelt kérdés
szora se méltat tegnaptol,mert kimentem a faluba haverokkal.persze o jar ki nelkulem,de az normalis..ha ilyenen veszekszunk,mindig en maradok alul,mert "mindig neki van igaza" de annyira szeretem,hogy nem találom a helyem most hogy nem valaszol az smseimre,nem hiv fel,ha felhivom csak azt hajtja,hogy o is megy bulizni,hagyjam békén.Mehetek én is magam.Nem tudok nélkule élni :( most mit csináljak? Arra gondoltam holnap reggel elmegyek hozzá es en keltem fel.jo otlet lenne? megérto válaszadoknak koszonom szépen
2011. júl. 8. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nehéz, mert szereted, én sem tudom, hogy bírnám otthagyni a barátomat, de felejtsd el azt a beteg állatot! mindent neki sem szabad! teljesen átmosta az agyad, vedd már észre!
2011. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
Most vagy egy senki, mert más irányít, más mondja meg neked, hogymi a jó, mit szabad....kislány vagy még...és ezt gusztustalanul ki is használja a parasztgyerek.
2011. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
Jobb egyedül, mint egy ilyen társsal. Vagy támogasson, vagy hagyjon békén, ne húzzon le.
2011. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:

Ő meg párnak nem jó, de barátnak sem.

Hidd el, nem leszel egyedül..Max egy kicsit, de barátokat bárhol lehet találni, fiút is, aki valóban szeret. aki értékeli azt, ami vagy. Ne egy felmosó rongy....Nem vagy értéktelen, mellette leszel rabszolga.

2011. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
de nemtudnám megtenni hogy szakitsak vele,mert abba bele orulnék.
2011. júl. 8. 22:40
 26/66 anonim ***** válasza:
és akkor inkább a rabszolgája maradsz?
2011. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
nem voltatok még igy hogy se vele se nélkule? :( én ugy vagyok hogy csak vele csak vele :(
2011. júl. 8. 22:42
 28/66 anonim ***** válasza:
elmennél hozzá?? fú de ismerős helyzet.. így voltam exemmel mert alig láttuk egymást meg nem értesített ha nem tudott eljönni egy randira, nem vette föl a telót stb stb.. végül nem mentem el hozzá, nem érte volna meg, biztos csak bezavartam volna a programjába.. nos azóta sokat változtam, persze vége lett pár hónapra rá és azóta is csak kérdőn nézek magamra h voltam képes vele együtt lenni..
2011. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
most o valahol bulizik,én itthon fekszem. mennék énis,igaz nem érezném magam jol,de már csak azért is. Csakhogy ebben meg a szuleim fognak vissza. lehet ez rontotta el az egészet,hogy en soha nem mehetek vele bulizni,mert 11-12 re ithon kell lennem es smmi tobb vele
2011. júl. 8. 22:45
 30/66 anonim ***** válasza:
Így nem vagy boldog vele. Ennél már csak rosszabb szokott lenni.
2011. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!