Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem enged még egy kofira sem egyedul?

Figyelt kérdés
szora se méltat tegnaptol,mert kimentem a faluba haverokkal.persze o jar ki nelkulem,de az normalis..ha ilyenen veszekszunk,mindig en maradok alul,mert "mindig neki van igaza" de annyira szeretem,hogy nem találom a helyem most hogy nem valaszol az smseimre,nem hiv fel,ha felhivom csak azt hajtja,hogy o is megy bulizni,hagyjam békén.Mehetek én is magam.Nem tudok nélkule élni :( most mit csináljak? Arra gondoltam holnap reggel elmegyek hozzá es en keltem fel.jo otlet lenne? megérto válaszadoknak koszonom szépen
2011. júl. 8. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Kitartás!!Ne keresd ha fontos vagy akkor jelentkezik. Az igaz barátok pedig megbocsájtanak hogy hanyagoltad őket ha őszintén beszélsz velük.:) Csak ne történjen meg sokszor.Egy pasi sem ér annyit h a barátaidat elhanyagold!A szüleiddel ülj le beszélni hogy szeretnél kicsivel tovább szórakozni mint 11-12 óra.Vagy ha többen mentek akkor hátha jobban elengednek tovább.
2011. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, nem vagy nulla!
2011. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
2 éve szakított velem az akkori barátom. Akkor úgy éreztem, h ö jelenti számomra az egész világot. Mindig együtt voltunk, imádtam. Amikor elhagyott(más miatt) azt hittem meghalok. Jó pár hétig a szobámba sírtam, ki sem mentem onnan. Majd az idő múlásával egyre könnyebb lett, új barátokat szereztem (nekem sem voltak) és kezdtem rájönni, h hiába adta volna oda érte az életemet, nem is szerettem annyira...Pedig azt hittem. Ha azt szeretnéd h a jövőben boldog legyél akkor most venni kell egy nagy levegőt és megszakítani vele a kapcsolatot.Borzalmas lesz nagyon nagyon. Később viszont annál jobb. Át kell élni ilyeneket is, h később igazán tudd értékelni azt aki VALÓBAN az igazi. Kitartás! Én szorítok =))
2011. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Én átérzem a helyzeted. Velem is ugyanez volt..mi már 11hónapja járunk,engem sem engedett a barátnőimmel találkozni,meg ilyenek..de mostmár javul a helyzet, megyek szépen a barátnőimmel sétálni,csak bulizni nem mert attól túlságosan fél,meg én sem vagyok valami bulizós tipus, igy általában nála vagyok olyankor... Higgyétek el..léteznek nagyon gyengék..én is azvagyok..Akármit csinál,vagy mondott amivel megsértett, nem szakitottam vele,mert nagyon szeretem.
2011. júl. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

ezt nem hiszem el.tegnap éjjel részegenb felhivott es azt mondta a telefonba : hogy lehetsz te ekkora k.rva?

egész éjjel nem aludtam :(

2011. júl. 9. 08:11
 56/66 A kérdező kommentje:
az anyukája kiabált már vele h tegye már le
2011. júl. 9. 08:12
 57/66 anonim ***** válasza:
akkor úgy tűnik, ennyi volt. légy erős és szakíts vele! sok sikert!
2011. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
A te pasid egy akkora sötét paraszt, hogy szédül a betonon.
2011. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
Bocs, de én részegenek sem mondanék ilyet.
2011. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Néha a realitás felülírja a kötelező udvariasságot, amit az említett "úriember" valószínűleg hírből sem ismer.
2011. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!