Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem enged még egy kofira sem egyedul?

Figyelt kérdés
szora se méltat tegnaptol,mert kimentem a faluba haverokkal.persze o jar ki nelkulem,de az normalis..ha ilyenen veszekszunk,mindig en maradok alul,mert "mindig neki van igaza" de annyira szeretem,hogy nem találom a helyem most hogy nem valaszol az smseimre,nem hiv fel,ha felhivom csak azt hajtja,hogy o is megy bulizni,hagyjam békén.Mehetek én is magam.Nem tudok nélkule élni :( most mit csináljak? Arra gondoltam holnap reggel elmegyek hozzá es en keltem fel.jo otlet lenne? megérto válaszadoknak koszonom szépen
2011. júl. 8. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
inkább legyél egy senki, mint hogy mások mondják meg neked, mit tehetsz meg! vedd már észre, hogy ez így nem normális!
2011. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
Előtte is senki voltál, vagy elképzelhető, hogy ő beszélte ezt beléd?
2011. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet megértő választ adni.Ő elmehet bulizni stb. a haverokkal, de Te sehova nélküle.Milyen kapcsolat ez? És még Te kérsz bocsánatot és alázkodsz meg?!Az én tippem ne csinálj semmit ezek után és ha jelentesz neki valamit akkor Ő fog KERESNI. Ha nem akkor az a kapcsolat halott, már bocsi. Keress egy jobb partnert ahol te is ugyanolyan értékű vagy.Pasik rohangálnak mindenhol, csak nézz körül :) Megkérdezhetem hány éves vagy?
2011. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
o jelent nekem mindent :(
2011. júl. 8. 22:34
 16/66 anonim ***** válasza:

Miért lennél senki nélküle??? most komolyan?? Honnan vetted ezt a baromságot??

Mi az élet célod, van egyáltalán??

Családoddal mi a helyzet?? Barátaid???

2011. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok, o 19
2011. júl. 8. 22:35
 18/66 anonim ***** válasza:

Szerintem se csinálj semmit, ha tényleg szeret, keresni fog téged és mostantól csináld azt, amit akarsz...

Nehogy már a kutyája legyél ennek.

2011. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
hát ez az,hogy a barátaimat is elhanyagoltam miatta,de azok nem barátok,még havernak se nagyon mondhatok,szuleimmel nem vagyok jo kapcsolatba,rajta kivul nincs semmim :( o az egyetlen aki mellett boldog vagyok de nem igy.
2011. júl. 8. 22:37
 20/66 anonim ***** válasza:

Nem a kedvenc számom, de neked is kénytelen vagyok elküldeni, mert ez jutott eszembe a kutyáról most.

http://www.youtube.com/watch?v=sBUbbwm61e8

2011. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!