Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom nem enged még egy kofira sem egyedul?

Figyelt kérdés
szora se méltat tegnaptol,mert kimentem a faluba haverokkal.persze o jar ki nelkulem,de az normalis..ha ilyenen veszekszunk,mindig en maradok alul,mert "mindig neki van igaza" de annyira szeretem,hogy nem találom a helyem most hogy nem valaszol az smseimre,nem hiv fel,ha felhivom csak azt hajtja,hogy o is megy bulizni,hagyjam békén.Mehetek én is magam.Nem tudok nélkule élni :( most mit csináljak? Arra gondoltam holnap reggel elmegyek hozzá es en keltem fel.jo otlet lenne? megérto válaszadoknak koszonom szépen
2011. júl. 8. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:

Menj csak, szenvedj mellette.

Válasszon el téged mindentől, aztán majd jól kidob a p...ba.

Alkalmazkodjon hozzád ő is, mi a f.. képzel?

2011. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
hagyd a francba, mert nincs igaza! amíg ezt ő maga be nem látja, addig fölösleges vele foglalkoznod. állj végre egyszer a sarkadra és mondj neki nemet! tudom, hogy szereted és ezért nehéz, de ha ezt nem érti meg, akkor nem lesz többé magánéleted.
2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
ráadásul holnap leszunk 9 honaposak :(
2011. júl. 8. 22:17
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a kofi???
2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
54%

Lehetnék megértő, vagy akár kedves, de akkor hazudnom kellene.

Ez nem a stílusom.

Azt gondolom, hogy a falud le van maradva legalább vagy száz évvel még a magyar átlagtól is, és ezen belül a te párod még szintén ötven éves csúszásban van.

Költözz másik faluba, vagy egy másik évszázadba.

2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot, ha nincs miért. Fogadok, hogy előbb-utóbb megunja a duzzogást, és ő fog keresni. Ha mégsem, jobb befektetés egy másik fiú keresésére fordítani az energiádat.
2011. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
nem egy faluban lakunk,es annyira félt hogy nem enged sehova egyedul :/ pedig sose akarnék neki rosszat
2011. júl. 8. 22:21
 8/66 anonim válasza:
Nekem (is) ilyen volt az első barátom, kicsit több, mint másfél évig jártunk, és ezzel kergetett ki a világból. Az elején én is hagytam magam, aztán mikor már szóltam érte, még én sértettem meg.. A végén már azért is szólt, hogy minek találkozok a barátnőimmel, mit képzelek, hogy szoknyát merek felvenni, és hogy hagyjam abba a táncot, mert hogy más ember is hozzámér... (De ő persze mellette járt bulizni.. stb) Az egészben a legszomorúbb, hogy nem tudtam neki elmagyarázni, hogy ez nem normális, mert egyszerűen nem értette meg. Ha mégis elmentem valahova, jöttek az sms-ek, hogy nyugodtan csalj meg, mától nem járunk, stb, de a végén mindig kimagyarázta magát.. A végén persze a butaságai miatt szakítás lett a vége, és csak magamat hibáztathatom, hogy addig tűrtem mellette. Mindezt csak azért írtam, mert ha nem szólsz neki, vagy nem érti meg, akkor később már mást sem "enged" majd meg, úgyhogy szerintem ezt kár folytatni, hidd el, csak fellélegezhetsz!
2011. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
de ha szakitanánk,senki sem leszek ,nem birom nélkule. nemtalálom olyankor a helyem,sehol nem érzem jol magam.amugy utolso válaszado,ugyanilyen a helyzet nálunk,mint amit leirtál
2011. júl. 8. 22:30
 10/66 anonim ***** válasza:

A végén úgyis dobni fogod, csak teli leszel fájdalommal, gyűlölettel. Jobb ez neked??? Valami biztosan vége lesz...

Mi az, hogy senki nem leszel nélküle??? Eddig sem voltál??

Ez a kis nyomi ennyit jelent neked, komolyan?? Ő nem szeret téged, ha ilyet akar. Az önzése erősebb.

2011. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!