Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most jól el***sztam a kapcsolatunkat igaz?

Figyelt kérdés
2 hónapja fennt élek Pesten a munkám miatt.Mikor elmentem otthonról már akkor nem volt fényes a kapcsolatunk a nő ügyei miatt.Elég féltékeny típus de ha én hallok róla valamit akkor nekem kuss én nem szólhatok egy szót se.Megígértette velem hogy mindennap hívni fogom,mert tudni szeretné hogy nem lépek-e félre.De amikor hívom akkor is olyan bunkón viselkedik.Semmiről nem lehet beszélgetni.Olyan mintha nem is érdekelné hogy mi történik velem csak magát akarja megnyugtatni hogy még az övé vagyok.Lekezelő velem.Ezért mostanában nem is nagyon hívtam.Ma felhívott telefonon és azt mondta hogy "b**zd meg találok én jobb csajt is nálad nem tűröm el egy lánytól se hogy így viselkedjen velem" és lerakta.Mit csináljak?Ti dobnátok az ilyet?
2011. júl. 6. 23:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

07-06 23:50 vagyok

Ismerem ezeket a majmokat jó közelről, volt módom tanulmányozni, hogy mi miatt sikerül nekik jobban mint nekem.

Ahogy már előttem is említették, ezek a jómadarak eljátsszák a jófiút, a macsót, a bűbájt, a tökéletesség élő szobrainak képzelik magukat. Nagyvonalúak, viccelődnek, még akár fejre is állnak a cél érdekében. Aztán amikor a kismadár berepült a kalitkába, akkor szép lassan levetik magukról a jelmezt, így láthatóvá válik a valódi énjük: egy agresszív állat, aki egyébként lelkileg (sokszor erkölcsileg is) egy nagy nulla. Végtelenül önzőek, csak magukra képesek gondolni, eszerint cselekszenek és azt várják el a társuktól, hogy őt kiszolgálják minden téren.

Egyik kedves lányismerősöm nemrégiben szintén pórul járt. Megismert egy srácot, aki csak hitegette, ő meg benyelte a horgot. Annak ellenére történt mindez, hogy ő már tapasztalt, de a szerelem és a srác mézesmadzagja teljesen elvakította. Álljon most itt az ő példája, beszélgetések kiragadott idézeteivel illusztrálva:

"de tudod tegnap délelőtt én írtam neki sms-t ...

ma délután és éjjel is én írtam neki, ő csak válaszolt

nem is hívott" -> már ekkor nyeregben volt az illető, szegény lányt szédítette, ő meg futott utána

"ha cs arra kellettem volna, akkor már sehol se lenne, mert lelépett volna" -> Itt a lényeg! A mézesmadzag az, hogy kialakítja magáról a rendes srác benyomását. Jóképű, agilis, esetleg gazdag is és még rendes is? Hát ki az a lány, aki egy ilyen jó ajánlatot kihagy...?


Aztán megtörtént az, amit megjósoltam neki, egy hét múlva már így írt:

"hát *****, szégyen ezt mondanom, de sajnos nem láttam belé, naívan azt gondoltam, h tényleg komolyak a szándékai. De másnap döbbentem rá, hogy csak szexre kellettem.

megdugott és otthagyott"


Nagyjából ennyit a dugógépekről!

Azt is tudom, hogy ez az egész falrahányt borsó, hiszen kedves lányok, legközelebb is úgy bedőltök nekik, mint annak a rendje. Kutyából nem lesz szalonna. Tisztázatlan családi háttér, zűrös haveri kör nem sok jót jelent! A túlzott önbizalom pedig valamilyen belső gyengeség kivetítése. A káromkodás és a trágár szavak használata is a belső rendezetlenségüket, szegényes lelkivilágukat és ad abszurdum műveletlenségüket, neveletlenségüket mutatja.

2011. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Drága aranyanyám, dobd már ki a francba. Az ilyen nem érdemli meg, hogy a pénzed és az időd pazarold rá. :)
2011. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nagyon ide vág:

[link]

2011. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!