Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most jól el***sztam a kapcsolatunkat igaz?

Figyelt kérdés
2 hónapja fennt élek Pesten a munkám miatt.Mikor elmentem otthonról már akkor nem volt fényes a kapcsolatunk a nő ügyei miatt.Elég féltékeny típus de ha én hallok róla valamit akkor nekem kuss én nem szólhatok egy szót se.Megígértette velem hogy mindennap hívni fogom,mert tudni szeretné hogy nem lépek-e félre.De amikor hívom akkor is olyan bunkón viselkedik.Semmiről nem lehet beszélgetni.Olyan mintha nem is érdekelné hogy mi történik velem csak magát akarja megnyugtatni hogy még az övé vagyok.Lekezelő velem.Ezért mostanában nem is nagyon hívtam.Ma felhívott telefonon és azt mondta hogy "b**zd meg találok én jobb csajt is nálad nem tűröm el egy lánytól se hogy így viselkedjen velem" és lerakta.Mit csináljak?Ti dobnátok az ilyet?
2011. júl. 6. 23:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a rohadt állatot...majd megtanulja, hogy na zsaroljon téged és értékeljen.
2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Stojkovic ***** válasza:
68%
Nehogy dobd. Ilyen macsót nem találsz ám akárhol.
2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
MINÉL HAMARABB!! csak azért van veled, mert egy birtokolható tárgynak tekint
2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Hát egyrészt ő a fiú, neki kéne hívnia téged, neki nincs oka ezen felháborodni.

Másrészt ha szeretne nem csinálna ilyet, és meg se bízik benned, ez nem egy jó kapcsolat alapja.

És az utolsó dolog, hogy né biztos dobnám az ilyen fiút, kivéve ha halálosan szerelmes lennék belé, mert mondani könnyű hogy szakítsatok, de ha szerelmes vagy akkor nem biztos hogy ezt fogod tenni. De mindenképp az lenne a jobb ha elfelejtenéd, te is találsz jobb pasit nála.

Remélem segítettem, 15/L

2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én dobnám. Ez egy f*sz.
2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nőben is, férfiben is van ilyen, maradjon egyedül az ilyen.
2011. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elég fura helyzet,de vele próbáltál erről beszélni?Magamból kiindulva én alig várnám hogy hívjon és olyan kedves lennék vele mint az állat mert ugye hiányozna hogy nincs mellettem!:)

Nem pedig bunkó és lekezelő stílusba!Egyszer lehet valaki feszült vagy ideges épp de ha csak folyton ez megy szerintem inkább hagyd a dolgot és lépj tovább!

2011. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mindig ezeknek a vadbarmoknak sikerül párt találniuk maguknak. Tényleg csak egyedüllétet érdemelne élete végéig!
2011. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Csak az ilyen fa*szokal az a nagy helyzet hogy a kapcsolat elején teljesen levesznek a lábamról,olyan dolgokat mondanak amitől elolvadok és teljesen beleszeretek.Csak ilyenkor meg van a nagy koppanás mert van neki egy kedves meg egy ilyen utálatos oldala.A kedves oldalát imádom ABBA VAGYOK SZERELMES de az a gond hogy nem lehet szétválasztani a tulajdonságait sajnos....:(
2011. júl. 6. 23:43
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, az ellentétes tulajdonságok nem ütik egymást....

De hidd el nekem, hogy nem fogod elviselni hosszú távon. Nem láncolhat téged magához, nem teheti tönkre az életed...

Aztán majd ha elvett tőled mindent, jól elmegy a francba.

2011. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!