Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most jól el***sztam a kapcsolatunkat igaz?

Figyelt kérdés
2 hónapja fennt élek Pesten a munkám miatt.Mikor elmentem otthonról már akkor nem volt fényes a kapcsolatunk a nő ügyei miatt.Elég féltékeny típus de ha én hallok róla valamit akkor nekem kuss én nem szólhatok egy szót se.Megígértette velem hogy mindennap hívni fogom,mert tudni szeretné hogy nem lépek-e félre.De amikor hívom akkor is olyan bunkón viselkedik.Semmiről nem lehet beszélgetni.Olyan mintha nem is érdekelné hogy mi történik velem csak magát akarja megnyugtatni hogy még az övé vagyok.Lekezelő velem.Ezért mostanában nem is nagyon hívtam.Ma felhívott telefonon és azt mondta hogy "b**zd meg találok én jobb csajt is nálad nem tűröm el egy lánytól se hogy így viselkedjen velem" és lerakta.Mit csináljak?Ti dobnátok az ilyet?
2011. júl. 6. 23:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Na itt kezdődnek a problémák hogy még félsz is tőle!!Egyszerüen hívd fel és mondd el neki hogy neked ez így nem jó!Borítékolom hogy ledöbben és vagy megpróbálja kidumálni magát vagy elküld az anyádba és utána próbálja meg az első tippem!:D

Kérdés mitől tartasz,megver,hívogat,keresget,követ,stb?

Vannak barátok,rendőrök,egyéb!

Én már azt tanácsolom mindenképp hagyd el,mert ez így már nagyon nem kerek!Ez nem szerelem ha még azt sem tudod hogy hogy szakíts vele mert nagy darab!

2011. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A te életed fontosabb, ezt jól jegyezd meg.
2011. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Leginkább attól hogy megver.Elég hirtelen haragú.Igaz példa még nem volt rá de olyan volt már hogy nem akartam bulizni vagy nem azt akartam tenni amit ő mondott és magas volumennel üvölteni kezdett.Na akkor ijedtem meg nagyon azóta tartok tőle.
2011. júl. 7. 00:22
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Na most már ez nem tanács,hanem utasítás!:D Azonnal szakíts vele!!!

Most komolyan!?Ahogy olvasom amiket írsz,úgy gondolom hogy ezt Te sem tartod normális dolognak (és nem is az)!Teljesen felesleges egy percet is foglalkozni vele!Nem vagy a tulajdona még ha ezt úgy is hiszi,márpedig úgy!Ha megver vagy csak elcsattan egy pofon,akkor baromira "szeret" és még egy hangyad@sznyi esély e jár neki.Ha meg nem bánt,megszabadultál tőle végre!

2011. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
ja mindenképp szakítok vele csak félek tőle.Most se tudok aludni mert azon agyalok hogy szakítsak vele.Mit mondjak hogy ne legyen olyan dúrva
2011. júl. 7. 01:29
 26/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-06 23:50

Emberszámba veszed a nőket... na itt követed el a hibát, lásd fent.

Már bocs kedves kérdező, de ez a srác leírt mindent... Őt észre sem vennéd, de az ilyen tapló állatokat, aki b*zdmegozik veled meg jelképesen leköp, semmibe se néz téged, bármikor eljár a keze, ezeket meg isteníted! Ezek után amit leírtál, még kérdés számodra hogy dobd-e ezt a majmot? Most már komolyan nem értem a nőket... Tartsd tőle távol magad, hogy ne tudjon a közeledbe menni és megverni téged, és tényleg őszintén kívánom, hogy a legközelebbi kapcsolatodban, egy olyan srácot találsz aki megbecsül! Mármint csak abban az esetben kívánom ezt, ha ilyenre is vágysz!

2011. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ne félj csak mondd meg, hogy akkor vége és kész. Az ilyen ember nem érdemel meg senkit, aki ennyit agyal rajta, ráadásul ez a viselkedés mindent elárul a személyiségéről, ami egyáltalán nem szimpatikus. Szeretet meg végképp nem érződik egyetlen szavában sem, tiszteletről nem is szólva.

Legközelebb talán jobban választasz majd! :)

26F

2011. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 pillér válasza:
utolsó válaszolónak.Ez a lány nem egy vadállat taplóba szeretett bele!!Ez ilyen pasik az elején egyáltalán nem ilyenek,hanem levesznek a lábadról a segged kinyalják...aztán egy idö után mikor annyira beléjük szeret az ember hogy az hihetetlen egyre bunkóbban lesznek.Ismerös a szitu sajnos.Ezt nem lehet kivédeni bármennyire is mondják a pasik hogy mert nekünk a rosszfiuk kellenek.Az elején ök sem rosszak..;) :(
2011. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 pillér válasza:
19:09nek
2011. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

pillér-nek

Ne haragudj, de ha összejöttök egy ehhez hasonló sráccal, akkor az égvilágon mindenki látja rajta, hogy mekkora tapló csak ti nem! Elismerem, hogy ez a szerelem számlájára is írható, ezért nincs jogom ítélkezni, de vannak teljesen nyilvánvaló jelek. Bár lehet hogy csak nekünk kívülállóknak nyilvánvaló.

Tegyük fel, hogy elsőre nem láthatóak ezek a tulajdonságok, csak később ütköznek ki. De, ha látod milyen életet él, és vannak információid az előző kapcsolatáról esetleg a barátairól, az már elég jól minősíti az adott embert.

De a tipikus rosszfiú kell nektek, mert mellette izgalmas az élet, így nem veszitek észre a nyilvánvaló esetleges agresszivitását, mert azt gondoljátok, ez még belefér, van mellettem egy izgi szexi srác. És ezután jön a pofon...

2011. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!