Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni annak erdekebe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni annak erdekeben, h megerositsuk a kapcsolatunkat ha mar eltavolodtunk egymastol?

Figyelt kérdés
Parommal kicsit eltavolodtunk egymastol,de szeretjuk egymast,csak mar nincs meg az ami az elejen!Tudom,h az egy ido utan elmulik,de megis van valakinek valami tippje??Vagy mar nincs semmi ertelme erositeni?Hulyesegekre nem vagyok kivancsi!!Valaszokat es otleteket elore is koszonom!
2011. máj. 5. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
"Hulyesegekre nem vagyok kivancsi!!" Kemény csaj vagyXD Tudod egyszer fent egyszer lent. Ha erre rájösz és tudod, hogy működik akkor nem lesz baj;)
2011. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszike!Hat kemenynek kell lenni,foleg a mai vilagba!:)
2011. máj. 5. 20:38
 3/5 habibi ***** válasza:
elhívhatnád (ez most fura lesz) a párodat az első randitok helyszínére randizni. vagy írj neki egy szerelmes levelet, amit reggel (nem tudom együtt laktok-e) valahogy a dolgai közé csempészel, vagy menjetek el valahová sétálni, piknikezni(itt a jó idő), vagy egy romantikus esti séta a Holdvilágnál, egy kis massázs...
2011. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huha koszi,ezek tetszenek,foleg az elso randi szinhelye!:))Nem nemlakunk eggyutt,de az otletek nagyon jok!!Koszike!:)
2011. máj. 5. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen segíthet a nosztalgia, mi már 5 éve együtt vagyunk, és nekünk is voltak már rosszabb időszakaink, és a nosztalgiázás mindig segített.

ha tudtok, 1-2 napra legyetek teljesen egyedül, akár elmehettek egy hétvégére valahova, és beszélgessetek sokat.

az apró kis ajándékok is sokat segíthetnek, pl amikor találkoztok viszel neki egyet a kedvenc csokijából, vagy megleped egy masszázzsal.


remélem segítettem!

2011. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!