Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most jól el***sztam a kapcsolatunkat igaz?

Figyelt kérdés
2 hónapja fennt élek Pesten a munkám miatt.Mikor elmentem otthonról már akkor nem volt fényes a kapcsolatunk a nő ügyei miatt.Elég féltékeny típus de ha én hallok róla valamit akkor nekem kuss én nem szólhatok egy szót se.Megígértette velem hogy mindennap hívni fogom,mert tudni szeretné hogy nem lépek-e félre.De amikor hívom akkor is olyan bunkón viselkedik.Semmiről nem lehet beszélgetni.Olyan mintha nem is érdekelné hogy mi történik velem csak magát akarja megnyugtatni hogy még az övé vagyok.Lekezelő velem.Ezért mostanában nem is nagyon hívtam.Ma felhívott telefonon és azt mondta hogy "b**zd meg találok én jobb csajt is nálad nem tűröm el egy lánytól se hogy így viselkedjen velem" és lerakta.Mit csináljak?Ti dobnátok az ilyet?
2011. júl. 6. 23:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majd keres mást, akkor nyugodtan bízz meg benne, hiszen ez a kapcsolat alapja. De néha próbára tehetnéd, hogy mire hogyan reagál. Jobb ötletem nincs. Én nem keresek kapcsolatot, de te ne dönts így.
2011. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj új életet nélküle, ha önző, szemét állat és bánt téged, hiába könyörög...Hisz úgyis újból kezdődik minden...
2011. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

23:41 vagyok

Az ilyen kétarcú macsók miatt nincs barátnőm. Mert mindig elveszik tőlem, elszédítik a lányokat.

Én nem vagyok kétarcú, csak kissé befelé fordulós, de amúgy hűséges és kedves vagyok. És ami fontos, emberszámba veszem a nőket is, ugyanolyan érző lénynek tekintem mint amilyen én vagyok. Mégsem kellek senkinek, mindig el vagyok küldve, félre vagyok téve. Csak pótnyertes lehetek az ilyen majmok mögött.

Ezek a duhajok meg élik világukat, gázolnak át a lányokon, teszik tönkre az életüket.

Lányok, talán jobban oda kellene figyelni, hogy kit válaszotok, nem csak a külső tulajdonságait kéne látni és a mézesmadzagjaiknak bedőlni!

2011. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
aha csak ezt mondani könnyebb mint megtenni.Szerintem egyébként a gond ott kezdődik hogy ő a dominánsabb a kapcsolatunkba és nagyon sokszor hagytam magam befolyásolni lehet ezt ő megszokta és úgyérzi hogy ez feljogosítja a birtoklásra..... (Hogy én mindig megszívom a pasikkal...)
2011. júl. 6. 23:51
 15/33 anonim ***** válasza:

Hát, te tudod mit fogsz tenni. Nem az a baj, ha valakinek több arca van...Sőt.

Az a baj, hogy sokat fogsz mellette szenvedni és a végén úgyis elhagyod. Csak ne mindegy, mit veszítesz közben.

2011. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Én már rákérdeznék,mennyi idős vagy?
2011. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
20 vagyok.De miért fontos ez?
2011. júl. 6. 23:59
 18/33 anonim ***** válasza:
Ja, ha mégsem lenne erőd, ne hagyd magad. Ha szeret téged, jót akar neked.
2011. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos mert akkor még bőven fiatal vagy ahhoz hogy egy ilyen pasi birtokba vegyen (bár ez nem kor függő) de annyi pasi van aki normális és nem így viselkedne veled!Ne kösd le magad mellette,elötted még az egész élet és nem kell szenvedned egy ilyen kapcsolatban!Ezért volt "fontos"!:)
2011. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Aha értem.Hogy szakítsak vele ha nem akarom hogy utána zaklasson.Elég nagydarab és félek ha személyesen mondanám meg nekem jönne.Bocs a hülye kérdésekért de nem voltam még az életbe ilyen helyzetbe
2011. júl. 7. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!