Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne szakíts, mert már megszokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne szakíts, mert már megszoktalak! Szerinted?

Figyelt kérdés

éppen szakítani szeretnék az eddigi barátommal, de ő nem akar. erre írta hogy már úgy megszoktalak 1 év alatt...

szerinted nem gáz, hogy azt írta hogy megszokott, nem azt még véletlenül sem hogy esetleg szeret?


2011. jún. 25. 10:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én sem sajnálnám meg ezért.
2011. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

nem írásban szakítottam, csak utólag írta hogy azért "sokszor hiányzok neki, meg már megszokott."

annak szánta hogy esetleg gondoljam meg. de igazából nem úgy tűnik mint akit érdekelne a dolog, mert ha tényleg nem akarná hogy szakítsak jobban megerőltetné magát mint egy nyamvadt, béna szövegű sms.

köszi a válaszokat.

2011. jún. 26. 10:53
 13/22 anonim ***** válasza:
Szakits!!
2011. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Megszoktam hogy nem nyerek a lottón, de ha nyernék eszembe sem jutna visszautasítani azért mert már megszoktam hogy nem nyerek.

Szóval ha nem szereted vagy ő nem szeret vagy mindkettő akkor szerintem egy kapcsolat értelmetlen.

2011. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az nem úgy van, hogy a megszokás a kapcsolat halála?


Na jó, ez csak egy mondás, nem biztos, hogy mindig így van ez.az úgy megszokott jelentheti azt is, hogy magyarán ragaszkodik hozzád, hiányoznál neki, mert hozzá van szokva a jelenlétedhez.Tehát nem tragikus az, amit írt, csak kicsit furán fogalmazta meg a mondókáját.

2011. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A srác egész más értelemben használta itt a megszokás szót. Szerintem azt értette rajta, hogy szereti, de némelyik férfi ezt a szót egyszerűen nem tudja kimondani. Ha azelőtt is nehezen mondta ki, hogy szeretlek, de amúgy egyértelműen szerelmes volt, akkor most is csak arról van szó, hogy más szóval mondta ki, mennyire szereti.
2011. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát, ja. Elég gáz. Sztem vagy birtoklási vágya van csak, vagy kényelmes, vagy csak a hiúságát töri meg az, hogy őt dobják... szánalmas.
2011. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát az hogy megszokott, a mellet szerethet is végül is te vagy az aki kiegészíti az életét. Az hogy megszokott végül is az hogy nem szeretne most mással bajlódni, melletted meg már 0 erőfeszítéssel elvan, ami cool.


Szóval ha szakítani akarsz szakíthatsz ez nem változtat semmit. Plusz attól hogy neki ez így jó, talán nem kellet volna neked megírnia mert tényleg furán hangzik, olyan mintha már full természetes lenne hogy te bármikor ott vagy neki meg semmit se kell tennie. "jaaj ne már most akartam játszani vele". Ami neki biztos baromi jó, csak "sajnos" te is ember vagy akinek vannak igényei. Na, ez ne tartson vissza.

2011. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Ilyenkor megzavarodik az ember... Az, hogy megszokott azt is jelentheti, hogy fontos része vagy az Életének.

Hogy szeret-e?

Megszokott, hát persze, hogy szeret!

Szerintem legalább annyira a része vagy, mint a keze vagy a lába.


De tanítsd meg arra, hogy ki tudja (merje) mondani másképpen is, hogy Szeret!!!!


(Ja, és Te is mondd ki, ha úgy érzed!)

2011. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne az itt olvasott válaszok alapján dönts.
2011. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!