Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne szakíts, mert már megszokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne szakíts, mert már megszoktalak! Szerinted?

Figyelt kérdés

éppen szakítani szeretnék az eddigi barátommal, de ő nem akar. erre írta hogy már úgy megszoktalak 1 év alatt...

szerinted nem gáz, hogy azt írta hogy megszokott, nem azt még véletlenül sem hogy esetleg szeret?


2011. jún. 25. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
De ez nagyon gáz. Úgyh már csak azért is szakíts szerintem, aki ilyet mond nem szeret. Vagy az is lehet h csak nem szereti/akarja kifejezni mit érez valójában,nem szeret ilyenekről beszélni, de te ismered. Kívülről nézve már nem szeret,hanem tényleg csak megszokott, vagy ő maga sem tudja.
2011. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem az egyik legromantikusabb szöveg a világon.Én ebből annyit szűrök le, hogy megszokott téged, ami annyit jelent, hogy nem akar mást.Jó veled és rossz lenne máshoz alkalmazkodnia.De én simán dobnám, az ember ebben a korban nem erre vágyik!!!
2011. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem birtoklásvágy. Meg önbizalomhiány. És még egy rakás öngyengeség érzés. Ha van okod rá, hogy mindezt felvállald, akkor maradj.Ha nem akarsz ekkora málhát cipelni, akkor tedd le.
2011. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet hogy szeret, csak nem akarja mondani, hiszen éppen kidobni akarod, akkor meg miért adja ki magát? ez elég érthető reakció.
2011. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
amúgy ő 15 évvel idősebb is mint én. így még furábban hat az egész szerintem...
2011. jún. 25. 11:28
 6/22 anonim ***** válasza:
De ez nagyon gáz, Szakíts!!!!
2011. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Elég gáz. Ha épp szakítani akarnék, ez nemhogy eltántorítana, de megerősítene az elhatározásomban.
2011. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Miért mondaná, hogy szeret? Te már őt nem, azzal úgyse tart vissza, és megalázná magát. Persze lehet, hogy már ő sem szeret.

De ez miért kérdés? Úgyis szakítasz. Ha szeretne, akkor nem szakítanál?

2011. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Némelyik férfi annyira béna, ha vallomásokról van szó, hidd el, ettől még lehet beléd őrületesen szerelmes!!!

Nekem ilyen párom van, harapófogóval tudok belőle kihúzni minden vallomást, minden dícséretet. Azt hogy szeret, 3,5 év alatt kb. 3-szor mondta. Hogy szép vagyok, kb. 2-szer. Leginkább csak hallgat, ha ilyenekről faggatom, amit én persze totál másként fordítok le.

De ha felhív telefonon, tündérvirágszálamnak szólít, minden este úgy alszunk el, hogy szorosan átölel. Nem jár el szórakozni, haverokkal ki tudja merre, minden nap siet haza hozzám. Lestem már bele telefonjába, e-mailjébe, de nem csal meg egyáltalán - most akkor dobjam ki, amiért olyan bénán udvarol?

Vannak szerencsésebb alkatú srácok, akik profin udvarolnak, de nem biztos ám, hogy jobban szeretnek. A szeretlek-szó az én párom szájából többet ér, mint egy udvarlógép szájából egy lehengerlő vallomás. Mert az én párom azt is megmondta, amikor még nem volt szerelmes belém.

Múltkor elmeséltem neki, hogy egy ismerősöm rózsát küldött a barátnőjének, amíg az Amerikában volt.

- És én nem küldtem neked, igaz? - Hát nem...Igaz, én nem is voltam Amerikában:( - Ő olyan büszke arra a lányra. Te voltál valaha büszke rám? - Hát persze. - Hát nem látszott rajtad. - Ne aggódjál édesem! - és szorosan átölelt.

És persze azóta se küldött sehova nekem rózsacsokrot.

Van aki ebben béna. Sokáig tartott míg rájöttem, hogy ő másnak se küldene. Ő nem írna szerelmes verset se. Mert ezeket gyenge dolgoknak tartja, olyan nőiesnek.

Úgyhogy ezt vagy elfogadom, vagy nem.

De ha egy fiú nem mondja ki, hogy szeret, hanem csak körülírja, az még nem jelenti azt, hogy nem szeret. Ez olyasmi, mint ha megbotránkozol azon, hogy valaki nem sír a temetésen. Én pl. 7 éven át nem tudtam sírni, nem csak a tesóm temetésén, de utána sem soha semmin. De hogy mennyire megrázott, az abból is látható, hogy olyan szinten összetört a hitem az élet értelmében, hogy nem akarok gyereket. Már 10 éve nem akarok gyereket.


Szóval én nem mondom hogy ne szakíts, mert pokoli nehéz olyan férfi mellett élni, aki nem tudja kimondani, meg nyilván más oka is van, amiért elhagynád, de a pakliban benne van az, hogy olyat dobsz el, aki igazán szeret téged.

2011. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Most veszem észre, hogy azt írtad, hogy "írta". Bakker, te írásban szakítasz? Persze, hogy nem érdemled meg, hogy azt írja, hogy szeret!
2011. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!