Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Miért? Miért? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért? Miért? Valaki adjon tanácsot!

Figyelt kérdés

Három hónapja véget ért egy kapcsolatom. Az exem azóta is törhetetlenül "zaklat". Már-már beteges. Két hónapja megismerkedtem egy fiúval. Három hétig találkozgattunk, és láttam is rajta, hogy nagyon megszeretett. Aztán egyik napról a másikra már nem is keresett, őt nem érdeklem. Úgy két hete már megint kommunikálunk, és bevallotta, hogy a "szakításunk" egyik fő oka az volt, hogy őt is "zaklatta" a volt párom, amit nem bírt. Sokszor rámír, beszélgetünk, érdeklődik. Tegnap feltett egy olyan kérdést, hogy ha ő elköltözne, én vele tartanék-e. Lazának mutatja magát előttem. Nem tudom, ezzel talán bizonyítani akar valamit(de mit). Amúgy én szoktam neki küldözgetni szép szerelmes idézeteket, amire a reakció egy-két órás beszélgetés. Nem mondja, hogy szeretne tőlem valamit is, sőt, inkább azt, hogy nem. Vagyis egyszer nem mondja, hogy ő nem akar, csak inkább elkezd beszélgetni. De akkor nem értem, hogy ezt miért csinálja. Tegnap például felhozta az első csókunkat.."milyen jó is volt".."hogy félt"..stb. Nem értem én ezt:(


22L 21F


2011. jún. 22. 21:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Persze, ezt kéne tennem. Nem is írok neki minden nap. Ez úgy heti egyszer történik meg, hogy én írok neki valami idézetet. Amúgy ő szokott csak rám írni, én nem nagyon merek.


Leginkább arra lennék kiváncsi, hogy a egy férfi hogyan látja ezt? Egy férfi vajon miért csinálhatja ezeket?


Kérlek írjatok még.

2011. jún. 22. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!