Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka? Valaki adjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Valaki adjon tanácsot

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak hogy bármilyen lánnyal összejövök úgy érzem hogy a csillagokat is lehoznám neki annyira oda vagyok érte.. de ez az érzék úgy kb 2hét után megszünik ergo már unalmas lesz az egész... programokat találok ki hogy ilyen meg olyan dolgom van meg stb. ez mind nem is lenne még annyira nagy gond csakhogy a lány akivel most vagyok gyerekkori barátom és tudja hogy milyen vagyok, de mégis eröltette a dolgot hogy vele biztos másképp lesz... És csak nem hagyott,addig unszolt mig elcsattant egy csók,annak már 2 és fél hete... De nem,sajnos neki sem sikerült megtörni a jeget... Megint csak elöbujt belölem az a dolog.. De Öt semmi képpen nem akarom megbántani... De a kapcsolat sem fog müködni... És ami a legrosszabb,hogy azt hiszem hogy teljesen belém esett. Valaki adjon tanácsot...
2010. júl. 25. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

hát, ha jól értelemzem a dolgot csak fellángolásaid vannak. velem is ez a helyzet és nekem is 2 hétig tart. szóval ne aggódj. még leszel szerelmes. 3 évvel ezelött én is voltam 2 évig szeretztem egy fiút aki mással járt, de szerelmes voltam.

ami a leánykát illeti... hát szerintem magyarázd el neki a helyzetet. minden apró részletet.

remélem minden rendben lesz :)

L/18

2010. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látod pont ez a gond,hogy Ő ismer és tudja minden kis titkomat és ennek ellenére engem akart (12 éve a legjobb barátok vagyunk) Én 23 Ő 21 éves. Még a másik dolog amit nem értek hogy miért 12 év után jött rá ez a dolog... Amúgy minden tökéletes, tök aranyos meg nagyon jól kijövünk csak ez,hogy én csak újra a legjobb barátja akarok lenni de félek ha ezt elmondom neki örökre elveszitem ami 100%,hogy igy lesz...
2010. júl. 25. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez benne volt,mikor összejöttél vele!:( De ha tudta,hogy ilyen vagy,akkor biztos tisztában vele,hogy ő is úgy járhat,mint a többi lány!Elkell fogadnia,a barátság valószinű,hogy elveszett!:S
2010. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami még zavar és ami miatt nem akarom el rontani a "kapcsolatunkat",hogy nála tökéletesebb lányt nem is kaphatnék és nem is fogok soha (okos,aranyos,szép,kedves,vicces,minden vágyam és gondolatomat kitalálja és ami Töle telik meg is csinálja,jó,ez bizonyosan abbol következik,hogy 12 éve ismer. 3 órával az első csók után le feküdtünk,szóval gondolom ez is a 12 év miatt van.) Vagyis más szóval ismer és mindent tud rolam és mindent meg is tesz kettőnkért de nekem sajnos ez sem válik be...
2010. júl. 25. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak úgy vele,hogy megtalálják azt a személyt,aki tökéletes lenne a számára,de nem jön össze,mert szinte már túl tökéletes,mintha megsem érdemelné az ember!:( Megkell beszélned a lánnyal,mert minél jobban húzod a dolgot,annál jobban tönkre teszi a barátságotokat!Így is belerondít,de egy idő után lehetséges,hogy jóban lesztek megint,de csak lehetséges...Beszélj a lánnyal,mindent részletesen,szívből,őszintén,és megkell,hogy értse!:S
2010. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!