Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki pls adjon tanácsot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki pls adjon tanácsot. Nagyon magam alatt vagyok, nem tudom mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
1,5évig voltam együtt a fiúval:'(:'(..összevesztünk:'( aztmondta nem akar látni se beszélni velem és ,hogy haggyam :'( ..(semmit nem csináltam csak összevesztünk),ez szombat történt(múlt héten):'(..azota nembeszéltünk ,de aztán ma :'(:'( nagynehezen 1x felvette a telefont ..:'( azelött kikapcsolta fejemre kinyomott egyfolytaba :'(:'( es aztmondta telefonba hogy nem szeret vege haggyam beken ne keressem uj elet kezdodik..es hogy egy gerinctelen fereg vagyok:'(:'( meg ,hogy "mas fiukat szopok a hata mogott ":'(kozben csak beszelgettem masokkal fiukkal/lanyokkal egyarant:'(:'( mi tevo legyek en nagyon szeretem :'(:'(:'(:'(:'(??:'(
2010. máj. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
felejtsd el. ha tényleg nem csináltál semmi rosszat, akkor ő egy idióta...megérdemli.
2010. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy valaki olyantól hallotta azt hogy másokat sz*psz akiben megbízik és nagyon fáj neki a dolog és valamiért nem tud neked hinni.De az is lehet hogy nem szeret már és ez csak egy indok volt arra hogy szakíthasson veled.Szerintem kérdezd meg ki mondta neki, ha nem mondja meg akkor nem tudod az illetővel megbeszélni hogy honnan szedte a dolgot vagy miért találta ki.Ha nem mondja meg és hisz a pletykáknak akkor inkább hagyd, biztos fáj a szakítás, de mást nem tehetsz.

L18

2010. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el.annyira sem méltat hogy meghallgat és gerinctelen féregnek nevez... ez így nem jó
2010. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!