Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki tud az kérem adjon tanácsot!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud az kérem adjon tanácsot!?

Figyelt kérdés

Hogyan hódítsak meg egy félénk lányt? Nagyon jó baráok vagyunk, és megbízható forrásból tudom, hogy tetszem neki. Ez kölcsönös. Namármost; kb egy hétig együtt leszünk egy táborban. Itt már lépnem kéne valamit? Ha igen, mit? Mi az amivel elronthatom ezt az egészet, és mivel juthatnék elôbre? Neten rengeteget beszélünk, ott utaljak erre-arra, vagy inkább ne? Kérek mindenkit, mindent mobdjon el, ami eszébe jut, és nekem hasznos lehet, rengeteget segítene! Elôre is köszönöm! (annyit még csak, hogy írtam neki hogy szeretem, és azt válaszolta hogy "tudod hogy én is:$" Ez az minek hiszem? :$)

15/L-15/F


2011. júl. 12. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen vonzódtok egymáshoz ami jó :) Legyél vele amennyit csak tudsz a táborban,beszélgess vele,s kezdeményezz..Romantikus séta 2-ben,közben fogd meg a kezét,meg ilyen apróságok..Mikor meg már adott a szitu csókold meg és kész..De ne mássz rá mert az vissza taszító is lehet..
2011. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha téll nagyon jóban vagytok, akkor 100%-osan meg kell győződnöd arról, h valóban többet érez irántad puszta barátságnál... Sztem egyáltalán ne rohand le, szép nyugodtan csináld a dolgokat! A táborba téll közelebb tudsz kerülni hozzá, mert ilyenkor mindenki nyitottabb. Szép finom jelzéseket küldhetsz felé, pl. sokszor megérinted a karját, megöleled, egy-két puszi a szájára csúszik (persze puszta véletlenből! ;) ) A neten jó ha sokat dumáltok, de néha azért hívd el sétálni egyet, vagy csak mondd neki, hogy üljetek be egy tejeskávéra, és meséljétek el egymásnak, hogy mi történt eddig vele a nyári szünetben. Illetve, ha valamelyikőtök gyengébb valamelyik tantárgyból, akkor kérd meg, hogy korrepetáljon... A lényeg: ne rohand le egyik percről a másikra, mert írtad, hogy visszahúzódó, és akkor téll szegény annyira meg fog ijedni, hogy (még ha tetszel is neki) világgá fog menekülni!! Hidd el, tapasztalat :) 16L
2011. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom hogy tényleg többet érez irántam mint barátság?
2011. júl. 12. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már azt írta msn-en h ő is szeret akkor gondolom úgy van. Meg te is írtad h biztos forrásból tod h tetszel neki akkor tuti. Meg pl ha együtt vagytok akkor sokat mosolyog. Ebből is tod h bejössz neki. Majd írd meg h mi lett :) Sok szerencsét!

17L

2011. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ígérem megírom!:)
2011. júl. 12. 15:04
 6/10 anonim válasza:
Nem Zánkán lesztek táborban?
2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem :) Sóstón.
2011. júl. 14. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Na figy.:Sztem facebook-on vagy msn-en ird meg neki,hogy tetszik neked nagyon egy lány,és ha rákérdez,hogy ki az,akkor mond azt neki,hogy majd megtudod.:$ és sztem a táborban majd ha lesz rá egy jó alkalom,akkor csókold meg.;) Akármennyire is félénk,visszafog csókolni,ha tényleg tetszel neki.Amugy sztem csak azzal ronthatod el,ha teis félénk leszel,meg max ha közben még vannak olyan lányok,akikkel nagyon kötekedsz,mert féltékenylesz..de ird neki,hogy szereted,és tetszeni fog neki.Soksikert.! ;)) 15/L
2011. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem is a tábor a legjobb hely, hogy összejöjjetek. Próbálj kedveskedni neki, mondjuk hozol neki inni, menjetek el együtt fagyizni és a többi. Szakíts rá sok időt! Ez fontos, mert akkor érzi, hogy számíthat rád. Vidd el sétálni, és amikor már érzed, hogy elég meghitt a hangulat mond el neki, hogy szereted. Mondjuk így: "Mondanom kell neked valamit." Erre ő: "Mond csak." Te:"Szerelmes vagyok beléd." És kész, ha tényleg tetszel neki akkor, biztos azt mondja "Te is nekem, csak féltem elmondani." Na jó nem biztos, hogy ezt, de valami hasonlót. Próbáld meg, ha még se sikerül elmondani, akkor írj neki emailt, vagy rendes levelet (a lányok oda vannak az ilyenekért, legfőképpen a félősek). Itt bevallhatod az érzéseid. ;)

By.: egy 15 éves lány

2011. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon sokat segítettetek! Csak annyit még, hogy MÉG nem vagyok szerelmes. Legjobb úton haladok affelé, de ezt még nem hívnám szerelemnek :) Azthiszem azt a Fb-chates dolgot majd bevetem, és a táborban majd a nyitottságától függően bepróbálkozok nála :)
2011. júl. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!