Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki adjon tanácsot, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adjon tanácsot, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

6 hónapja szakítottunk a barátommal.

Még mindig szeretem,és szerintem ő is.

Egyik osztálytársa megmondta neki,hogy szereti,és hogy dobta érte a pasiját.

Erre ő nagyon elgondolkozott,és mivel még nem volt mély a kapcsolatunk,így a másik lányt választotta.Végül is nem jöttek össze,mert a lánynak megtetszett egy másik srác is.

Nemrég hallottam,hogy egyik közös barátunknak mesél egy lányról,akit szeretett,de hülyeséget csinált,így elveszítette.Nagyon sokszor visszasírta,azóta is barátok,mint előtte.

Ebből egyértelműen következtettem arra,hogy rólam beszél,hiszen minden stimmel.

A helyzet az,hogy mind a ketten szeretjük még a másikat,de egyikünk sem meri elmondani a másiknak.

Nem tudom mit tegyek.valaki adjon tanácsot

eddig mindenki azt mondta,hogy hagyjam,mert nem érdemel meg.

De szerintem mindenki megérdemel egy második esélyt.

Nem akarom kimutatni,hogy még nem tettem túl magam rajta,de azt nagyon szeretném,hogy ha elmondaná nekem is amit a közös barátunknak.

Nemsokára lesz a testvére esküvője,engem is meghívtak.

Reménykedem benne,hogy hátha ott történik valami,de a srác ezen a téren nagyon szerény.(+félős):)

16/l(én) ,18F


2010. máj. 13. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha mindketten szeretitek egymást, akkor mi a gond?

Mondd neki, hogy gyakran gondolsz azokra az időkre, és nosztalgiázzatok!

Ha jól értem, barátok maradtatok. Hozz fel olyan történeteket, amik akkor történtek veletek, amikor együtt voltatok!

2010. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem szeretnék könnyű prédának tűnni,azzal,hogy én tárulkozok fel,mert akkor valószínűleg nem tanulna belőle annyit

ezt megfogadom,de ahogy őt ismerem...

szóval az érzéseit fél kimutatni

ha felhoznék egy ilyen emléket,akkor vagy zavarba jönne,és terelne,vagy beszélne róla

mindketten félünk szerintem ez a baj

2010. máj. 13. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazad van ne tünjél könnyü prédának és na szaladjál egyből a karjaiba!

Most minden szépnek tünik ujra de ne feledd el hogy mekkora fájdalmat okozott neked! Arról nem is beszélve, hogy a lány hagyta ott, szoval valószinüleg ha nem szakitanak még mindig vele lenne! Vigyázz nehogy a szamara legyél ha már nincs ló!

Mindenki megérdemel még 1 esélyt de küzdjön is meg azért az esélyért!

2010. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

amikor beszélt a közös barátunkkal,akkor azt is hallottam,hogy már pár perccel a szakítás után megbánta,mert akkor jött rá,hogy rosszul döntött

ugyh nemtudom lehet hogy együtt lennének

...

amúgy egy nagyon aranyos,megbízható srác,csak ez volt a baj vele

írjatok még

2010. máj. 13. 13:35
 5/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. máj. 13. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok korábban? Egy-két mondatban ezt kifejthetnéd. Ennek hiányában max tippelhetünk, hogy érdemes-e újrakezdeni vagy sem.
2010. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szeptemberben jöttünk össze,neki + szeptemberben jött egy új osztálytársa,aki bevallotta neki h szereti,és h otthagyja érte a barátját,ha ő is....

És sztem elcsábult h választhat

Azt mondta h csomót gondolkodot,és lehet h meg fogja bánni,de őt választja

2010. máj. 17. 06:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld ugyanazt, amit ő. Egy közös barátotoknak (aki feltehetőleg elkotyogja neki is), kezdd el mondani, h mennyire bánod, h vége van azoknak az időknek, és deszívesen visszamennél pár hónapot, szóval beszélj ugyanúgy, mint a srác a másik havernak. Aztán ki tudja. :)
2010. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
09:29-cel értek egyet. kotyogj te is valakinek, előbb-utóbb el fog jutni hozzá.:D de a nosztalgiázás sem rossz ötlet, főleg, ha félénk a fiú. egyébként meg, nem tűnnél "könnyű prédának" azzal, ha felhozod a régi szép időket. inkább hülye vagy, ha itt szenvedsz mióta, mikor tudod, h ő félénk, és biztos, h nem fog ismét kezdeményezni. valószínűleg az is bántja h ott hagyott téged, és amúgy sem mer megint előhozakodni neked ezzel. megesik tudod, h néha kénytelenek a lányok kezdeményezni, ha boldogak akarnak lenni.
2010. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezekkel meg az a baj,hogy csak mi,meg pár bnőm meg pár haverja tudta h jártunk.

Közös ismerősnek nem mondtuk el,csak később jelentettük volna be.

Az a közös haver,akinek ezt elmondta,az nem tudja ,hogy rólam van szó.

2010. máj. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!